Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Večeras mi komšinica iz  pet šopa kaže da se neki vlasnici dugodlakih mačaka žale kako im ljubimci pružaju otpor kad hoće da ih češljaju. Mimi je prava suprotnost, čim ga postavim u položaj za češljanje on se opusti, prilegne skroz, prede, a što je najslađe, sam se okrene kako bi bio podjednako očešljan da obe strane. Jedino je malo problematično na stomaku i šalvarice na zadnjim nogama, ali ako je dovoljno rapilavljen onda nema problema uopšte. sam daje signal kad je dosta i ne idem preko toga, a na kraju dobije poslasticu (na koju  povremeno motri dok traje tretman).

Link to comment

bila sam te sudbe da mi se zalomi par crnih u amanet da ih skucim, jedno cak nacisto coravo, uzeli su ih fini ljudi, nisam mogla da skontam da li su sektasi ali jos uvek ih motrim kroz nisan :s_p: salim se (ne sasvim), pomognem amateski povremeno da se poneka zivotinja zbrine pa sam se tim povodom naslusala raznih neverovatnih prica.

Link to comment

bila sam te sudbe da mi se zalomi par crnih u amanet da ih skucim, jedno cak nacisto coravo, uzeli su ih fini ljudi, nisam mogla da skontam da li su sektasi ali jos uvek ih motrim kroz nisan :s_p: salim se (ne sasvim), pomognem amateski povremeno da se poneka zivotinja zbrine pa sam se tim povodom naslusala raznih neverovatnih prica.

 

 

Šta je bilo sa Vidljivim i Nevidljivim? Ti reče onomad da Nevidlljivi postaje manje nevidljiv.

Link to comment

on se toliko se dobro snalazi da je tesko poverovati da je slep, sumnjamo da ipak vidi pomalo ali je daleko od normalnog. Devojka koja ga je uzela je fenomenalna. Mogla je tada da izabire i zdravo mace, ali se izmedju njih dvoje stvorio film momentalno tako da nije bilo sanse. Lep je bio taj dan

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nikad do kraja pripitomljeni macor ulazi u kucu tako sto mi dodje na prozor pa onda moram da idem do vrata da ga pustim u kucu. Posebno me izludjuje sto uglavnom insistira da mu se otvori prozor skoro svaki put kad dodje pa onda pobegne ka vratima

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo je cakani mačak koji nam poslednjih mesec dana dolazi nekoliko puta dnevno, i želi da uđe unutra. Nekada je gladan a nekada neće ništa da jede, kao da samo želi društvo. Mada nema istetovirano uvo (sto je ovde stari običaj), ne deluje mi da je skitnica.

 

5807f493da0c94d49c38460c29d7f9f3.jpg

8b18f5cd6153343dfb964f2a4bebf28c.jpg

 

Moj mačak kao da se malo usere od njega pa dzedzi ispod stolice ili gleda sa sigurne udaljenosti, dok ga stara dama ne podnosi, krene opasno da frkce na njega ali on samo stoji mirno i gleda u nas.

Link to comment

Nikad do kraja pripitomljeni macor ulazi u kucu tako sto mi dodje na prozor pa onda moram da idem do vrata da ga pustim u kucu. Posebno me izludjuje sto uglavnom insistira da mu se otvori prozor skoro svaki put kad dodje pa onda pobegne ka vratima

:lolol:

mora po njegovom.

 

Ovo je cakani mačak koji nam poslednjih mesec dana dolazi nekoliko puta dnevno, i želi da uđe unutra. Nekada je gladan a nekada neće ništa da jede, kao da samo želi društvo. 

super su vam gosti. :lol:

 

edit: što ovaj tvoj, svakako, ne misli. mukica.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...