Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Za sad imaju smestaj, zena koja ih je primila na cuvanje je sjajna, prvo je mislila da nece moci duze od dva dana ali ispostavilo se da moze. Macici su dobro, napreduju polako. Javljaju se i ljudi koji bi udomili, ali za sad mislim da imam samo jedno potvrdjeno udomljavanje. Videcu da dobavim jos neku sliku.Uzas je stvarno, sad je sezona macica i ima ih na sve strane :(

Link to comment
Kako mi se gade ljudi koji bacaju mačiće u kontejnere :isuse:
isto.ne kapiram kako nekome tako nesto moze i da padne na pamet hebote.sto se ovih nerinih mukica tice, i kod mene je trenutno mini havarija.usvojila sam (citaj: priheftali mi se) porodicu od 4 clana.

jedna macketina fali... nece da saradjuje etc. <_<Photo0439.jpgizvinjavam se zbog loseg kvaliteta slike, telefon mi je krsic, ne saradjuje...

Edited by Patty Lee
Link to comment

Mnogo su lepi :wub:Ne znam sta da kazem vise, ljudi nece da sterilisu svoje ljubimce a nece ni da se pobrinu za podmladak. Trenutno je sezona macica, veterinari su poludeli, samo kazu nemoj kod mene molim te da ih donosis na eutanaziju, ne mogu vise. Opet, ne moze se svima ni pomoci :cry:

Link to comment

Nije moja, ali mnogo je volim. To je jedna maca koja se mota po kraju, i uvek se pomazimo kada je sretnem na ulici.Neku noć se nešto zbunila, skok na ogradu, skok na nadstrešnicu i nekako se popela na moju terasu.Prede najglasnije na svetu, sve se trese metrima unaokolo.IMG_4067_zps560e99b0.jpgIMG_4060_zps23286558.jpgIMG_4058_zps3b56fb0e.jpgIMG_4054_zps22b100fd.jpg

Link to comment

Treci put u poslednjih mesec dana pomazem mom macoru da odbrani teritoriju od agresora. Nije mi samo jasno sta je ovaj navalio ko mutav kad nam je zenska sterilisana. Mozda moj mladji macor moze da prodje ko zenska jer je tezak seronja :)Prva dva puta sam stigao da oteram uljeza jos u onoj fazi kad urlaju jedan na drugog ali nocas su se i podzapali. Kad sam stigao kao pojacanje mom macoru neprijatelj je strateski uzmakao. Ova moja budala ga odjurila pa se posle vraca sav ponosan i nakostresen.Narednih deset minuta zenska i mladji macor fascinirano njuse mesto obracuna.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pazte sad! Planiram da transportujem mače staro 3 meseca (u daljem tekstu M) iz UE do Bgd. Odraslo je u dvorištu, znači već zna 100 jada. Pozajmila sam transportnu korpu, vraćam se autobusom. Prvi put unosim životinju u prevoz, a i prvi put ću imati mačku u stanu. Dileme su sledeće: Da li treba nešto posebno da uradim ( osim da zatvorim M u korpu i držim ga u krilu tokom putovanja), šta ako krene da mjauče a putnici da se bune? Na šta treba da obratim pažnju po smeštaju u stan?

Link to comment

U stanu ništa. Bitno da joj odmah nabaviš wc sa posipom.I jedno mesto gde će uvek imati hrane i vode.To je sve. Za ostalo će se ona sama pobrinuti.Posle ćeš nabavljati grebalice i sve ostaloПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Tnx, zaboravila sam da kažem da ću pripadajuća 3 radna dana po kolektivnom ugovoru za selidbu iskoristiti sad. Pitali me usput što tek sad a ne u maju kad je promenjeno prebivalište, a ja odgovorila- tek sad se udesilo da neke stvari da prenesem iz UE do stana :)

Edited by halloween
Link to comment

Najnormalniji domaći mačak, narandžasto- beli, sa tabby šarom. Kad se useli slikam, pa kačim na ljubimce. Nekako mi je bez veze da pored mačića u dvorištu (2 legla) kod tate, kupujem rasnu mačku.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...