Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

^_^ ubice. i aj ti sad nju vidi kad silaziš...

.SUmMcXT.jpg

Kakva mimikrija, pravi nindža ratnik, samo se oči vide, i to samo ako ona to dozvoli :thumbup: Edited by Arkadija
Link to comment
xaxa, pa promeni bre boju tog itisona. super fotka :)
ovo je neka imgurska mačka, nije moja - ja imam jedno sivkasto persijsko svinjče koje se izvrće po parketu, pa nije opasno :) Edited by Joshua
Link to comment
ovo je neka imgurska mačka, nije moja - ja imam jedno sivkasto persijsko svinjče koje se izvrće po parketu, pa nije opasno :)
jao, joshuice, jeslu li ono za tvoju mačku konstatovali ovde da liči na natu mesarovć? to mi je bila najblesavija sličnost mačećeg i ljudskog roda. još se sećam. :D
Link to comment
jao, joshuice, jeslu li ono za tvoju mačku konstatovali ovde da liči na natu mesarovć? to mi je bila najblesavija sličnost mačećeg i ljudskog roda. još se sećam. :D
:lolol: jeste, helovinka, gad jedan. to joj nikad neću zaboraviti :Da baš nije onaj tipični persijski spljošteni mrgud, nego kjuti i skroz je miličica i po temperamentu.malo je njaka treći kapak koji joj je izašao u jednom trenutku, a mi ga ostavili jer nam je vet rekao da njoj nit smeta nit šteti, pa bi operacija samo bila kilavljenje za nju. eto, to joj je jedini feler. samo što je jadna omatorila već, pa samo kunta.inače, veterinar je možda 5x dolazio u kuću u ovih 13 godina i to su bili frasovi i fobije koje su trajale danima posle posete.ovde bi rado pravila štetu, ali nema manevarskog prostora dovoljno na stočiću. :wub:r9n5hw.jpginače, ovaj bliži ćoškić tepiha između troseda i stola je glavni izvor sukoba između nje i tate. tata je odlučio da je to njegovo mesto jer je tačno ispred tevea, a onda je ona isto odlučila da je to njeno mesto zbog eto tako. i mrtvi ozbiljni se trkaju do tog mesta redovno tata i ona, pa onda ko izgubi druka onog drugog mami - tata joj brunda kako se u našoj kući dozvoljava tamo nekoj životinji da maltretira jednog njega, a ona kad kuka sedne pred mamu ko najtužnije siroče na svetu, gleda je ko puss in boots, ispusti najnečujnije tužno 'mjau' i tugaljivo pogleda ka tati.to je trenutak u kome tati redovno biva naloženo da se pomeri. što on redovno radi brundajući. i to je njihova svakodnevna rutina ^_^ Edited by Joshua
Link to comment
sedne pred mamu ko najtužnije siroče na svetu, gleda je ko puss in boots, ispusti najnečujnije tužno 'mjau' i tugaljivo pogleda ka tati.to je trenutak u kome tati redovno biva naloženo da se pomeri. što on redovno radi brundajući. i to je njihova svakodnevna rutina ^_^
:lolol:nata carica.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Otvaram kesicu kecapa makazicama a iz drugog dela stana dolece moj macak u nadi da otvaram kitekat :lolol:Ladno ga je iz sna probudio taj zvuk.

Link to comment
Otvaram kesicu kecapa makazicama a iz drugog dela stana dolece moj macak u nadi da otvaram kitekat :lolol:
Recimo da je Mik na x-tom krovu od terase, dovoljno je da do'vatim rojal kanin kesu i prosuskam malo, eto njega u par sekundi preko prozora. Tako ga dozivamo. Naravno, dam mu uvek par bombonica kao nagradu da bi ponovio postupak i sledeci put. Dupe bi prodao za hranu, ovakvu macku jos nisam video.
Link to comment

Macak koji uglavnom boravi kod mame u dvoristu se razboleo pre neki dan, tj. potpuno klonuo. Odveli ga kod veterinara i vesti su grozne, ima virusnu leukemiju. Bolest se prenosi sa macke na macku i to samo u produzenom kontaktu, sto znaci da njegovi rodjaci koji se isto motaju po dvoristu verovatno imaju isto, generalno nadrljavaju ulicne macke od toga. Terapija su citostatici, steroidi i tome slicno, bez prognoze jer se nikad ne zna hoce li se izvuci ili ne. :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...