Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ovaj je isto pamucni, ali ga samo tresem pre pranja, lakse mi da cistim filter od masine, nego da vucem onu cetku. princ se mnogo lozi na neki laneni prekrivac, malo grublje izrade. to isto samo tresem i usisavam.photo5_zpsaf0a3505.jpgdranata, tu sliku za reklamu, bilo pampers, bilo maceca hrana :)

Link to comment
ovaj je isto pamucni, ali ga samo tresem pre pranja, lakse mi da cistim filter od masine, nego da vucem onu cetku. princ se mnogo lozi na neki laneni prekrivac, malo grublje izrade. to isto samo tresem i usisavam.
Rado bih i ja to, ali izgleda da sa ovog mog nista od dlaka ni ne spadne. Jednom sam testirala tako, protresla ga dobro dok jos nije bio prepun, stavila samog u masinu i niceg nije bilo u filteru - manje vise sve je ostalo na prekrivacu. Izgleda da mi je i masina glupa :isuse://Moj je slican ovom, samo je grublje izrade, dosta davno sam ga kupila, mislim da takve vise ni nemaju.
Link to comment
23rr3ig.jpg2airk3q.jpg Stigli smo! Bio je divan tokom putovanja, nije nijednom mjauknuo, mislim da se malo izgubio i uplašio. Korpa za transport je bila malo veća, pa je imao komoditet. Moguće da je na ponašanje uticalo to što je bio zatvoren u korpu 2 sata pre polaska na put, pa se tad izmjaukao za ceo dan. Mislila sam i da ću imati nepredviđenih problema sa autoprevoznikom, ali sve je bilo OK, jedino što sam im najavila da ću prevoziti i mačku (da predupredim moguću proizvoljnost vozača u proceni šta je dozvoljeno). Ko ide na Zlatibor autobusom, da kupuje karte kod pet frendli Gaga turs ( uz blagovremenu najavu, najbolje pozvati njihov kol centar na Zlatiboru). Kao što se može videti, parkirao se u podnožju kreveta i zaspao. Mnogo je dobar i razmažen, nije zao niti nemiran, ne priliči mu pretenciozno ime. Zove se Rista (traktorista), jer prede kao Ferguson. Edited by halloween
Link to comment

halloween, estetkinjo- uz pastelnu sobu, pastelni mačak. :Ddivan je. razmazi ga!dobro je što nisam videla na vreme, pa ti nisam predočila svoje iskustvo vezano za transport mačeta, otprilike tog uzrasta. nisam imala transportnu korpu, već običnu i putovanje sam završila u fronclama. platila sam danak neiskustvu.

Link to comment

Sinoć se mačak iskrao i izašao kroz prozor na sims, 3.sprat. Zaledila sam se kad sam videla kako se šeta s kraja na kraj, gleda naniže i samo što ne kaže- uh, jbt al' je visoko! Pored dve činije sa svežom vodom iz nepoznatih razloga zna da gucne iz čaše u kojoj je pelcer hibiskusa pustio koren. Sve je OK jedino me mačji wc baca u očaj, nisam navikla i grozno je. 2nsufb9.jpg

Link to comment

navici ces se kad ti postane deo rutine koliko i pranje ruku. neces vise ni misliti na to.i jos jedna stvar, kada macka malo poraste, wc ce biti manje odvratan (stolica ce biti bolje formirana i mnogo manje mirisna).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...