Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Večeras sam imala gosta prema kome je mačak bio baš distanciran. Nije pobegao, niti grebao ali je bio napet kao struna i nije se odazvao na poziv na igru. Na kraju je otišao iza veš mašine u kupatilu ( izgleda da je to procenio kao najnajskrovitije mesto u celom stanu). Ne znam kako da to tačno objasnim, ali večeras je prvi put pokazao svoju individuu i bio je mnogo sladak. Inače je razigran i radoznao, očekivali smo blesavo otvoreno mače koje "šeni" na uobičajene trikove, a on počasti gosta hladnim dočekom.

Link to comment

Sinoć se Rista otrovao whiskas juniorom od jagnjetine u kesici ( konvulzije, salvacija, bezvoljnost, klonulost, bolovi u stomaku, ali nije povraćao). Tečnu hranu samo ponekad dajem, da se ne navikne samo na granule. Zamalo da ode u Jelisejska polja. Sada od tegoba ima samo iritiranu sluzokožu usne duplje pa ne gricka granule nego sam kupila opet tečnu hranu u kesici u DM-u, koju obožava i od koje skače po stanu kao zec.

Edited by halloween
Link to comment

e na tu whiskas junior se mnogi zale u poslednje vreme, bas mi pre neki dan tamo gde kupujem klopu rekli da su vratili celu jednu turu posle zalbi. ovaj moj nikad nije ni hteo da je jede, a sad kad je mator, pristaje samo na neki gourmet perle u kesicama, cak mu je i hills bljak.no za onog ko zna s kim treba da se bije nista nije skupo ^_^image_zps761e0367.jpgimage_zps7d9dce3b.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...