Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ali kako im je super ta pauza pred skok...garant imaju displej u roznjaci.1. Projected trajectory - calculating distance and angle...distance and angle calculated2. Required pressure - calculating kPa...kPa calculated3. Human reaction - optimal reaction detected4. Security systems - all go, no hostiles outside5. All pre-jump systems go6. Preparing for jump, commence final checklist7. Commence jump sequence

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Moju staru mačku je ujela osa ili pčela, za šapicu. To se desilo na terasi, zapravo sva ta gamad je znala da zaposedne našu lođu, i onda je mačiji manijak njih lovio, pa su mu se osvetile. Tog kritičnog dana, samo je uleteo u sobu , brzinom svetlosti, onda se sakrio iza fotelje i tamo je lizao šapicu jedno 2 sata. Ceo taj dan i još sutradan je šepao, i nije dao da mu se dodirne mesto uboda. Mene je mrzelo da ga vodim kod veterinara, pošto sam procenila da neće da skonča od toga.E, sad ako je prelom, možda bi trebalo da stručno lice pogleda dotičnu šapicu.

Link to comment

Mom mladjem macanu, Sauronu, je pre par meseci sapica izgledala bas ovako. Dva dana nije imao ni touch oslonac na njoj. Ja se uplasio i odneo ga kod komsije veterinara. Odmah ga je snimio. Ispostavilo se da je imao naprsnuce jedne kosti i par istegnutih tetiva. Par dana sam mu ogranicavao kretanje, dobio je par bocki, kako bi otok bio brzo skinut i sve je proslo bez problema.Snimanje je kod njega 1500 dinara, mada je mene kostalo manje, u sklopu cele terapije.

Link to comment
Mom mladjem macanu, Sauronu, je pre par meseci sapica izgledala bas ovako. Dva dana nije imao ni touch oslonac na njoj. Ja se uplasio i odneo ga kod komsije veterinara. Odmah ga je snimio. Ispostavilo se da je imao naprsnuce jedne kosti i par istegnutih tetiva. Par dana sam mu ogranicavao kretanje, dobio je par bocki, kako bi otok bio brzo skinut i sve je proslo bez problema.Snimanje je kod njega 1500 dinara, mada je mene kostalo manje, u sklopu cele terapije.
sauron! :Dtako se zove i jedan od mojih macora.edit: moj sauron je kao mace imao prignjecenu sapicu kada sam ga pronasao ali je sve proslo bez intervencija. vet nam je rekao da sacekamo par dana i stvarno splasnulo. doduse ja uvek radim kako mi veterinar kaze. Edited by kim_philby
Link to comment

btw, tako je moju lobeliju ujela pcela za sapicu a ja sam zvao veterinara da pitam da li ce mozda pasti u neki alergijski sok. covek mi je naredio da napustim kucu i sklonim se od psa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...