Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Imam ja jednog takvog, samo on ide korak dalje, penje se po nama, a ako ga bas ignorisem i nisam blizu skoci mi na ledja, tj. pokusa da skoci pa spadne :D

Link to comment

Kad god vidim ove "dnevnike" , pomislim da srećom ne živim u kući koja ima stepenište, već u stanu, jer bih od motanja kroz noge odavno bila skroz polomljena :lolol:1757321567066963d8bdd0b64b4ec14cb76c3ac1.jpg

Link to comment

Moj pas je takav sličan. Sednem na kauč, on sedne pored mene, nasloni se leđima na naslon, ko čovek. Onda pogledava ka meni i u jednom momentu se samo nasloni na mene. Onaj fazon kao u bioskopu kad prvo staviš ruku oko ramena ribe. Onda sedi tako malo naslonjen na moje rame pa krene opet da me pogledava. Pa kad ja i dalje (namerno) ne reagujem, onda spusti glavu na moje rame ili grud i krene onako njuškom da pravi pokrete kao kad kašikom rasprostireš pire krompir na tanjiru, kao "pa mazi me već jednom jebote". Namazan.Žao mi je što sam na mačiji topik uskočio sa psom (baš sad kad nam otimaju Kosovo), ali moj pas prosto ima gomilu mačijih bihejvjoralnih paternova.

Link to comment
Kad god vidim ove "dnevnike" , pomislim da srećom ne živim u kući koja ima stepenište, već u stanu, jer bih od motanja kroz noge odavno bila skroz polomljena :lolol:
^_^ ubice. i aj ti sad nju vidi kad silaziš...

.SUmMcXT.jpg

Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...