Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jaoooo :wub: :wub: ogledala sam sve klipove! bobo&nikita rule!

imala sam macka veselina koji je voleo usisivac. jedina macka koja se nije plasila usisivaca i dozvoljavala da je usisavam, ali vec je bio poodrastao kad sam ga pokupila s ulice tako da cenim da su ga prethodni vlasnici tako naucili. (i izbacili na ulicu, kucke agresorske) Edited by gagilija
Link to comment

Braco, mackica je secer. Nas mladji macak isto ovako voli da se igra sa vodom :)@Ravanelli, svaka cast drugaru, nesretno mace se preporodilo :wub:Ja samo da dodam, ako se neko seca da sam kukala da macak zvace sopstvenu nogu, da smo izgleda posle meseci peripetija nasli uzrok, a to je kostobolja. Posto je macak prilicno alav, nabio je kilazu koja ocigledno ne prija njegovim krstima. Sad je smrsao, primio gomlu painkiller-a i izgleda da je to sve vreme problem. Sad da vidimo da prodje nedelju-dve, ako se ne vrati na staro bicu najsrecnija na svetu

Link to comment
konačno da ste otkrili šta je, super
Pa to bi trebalo da je to, ali moramo da sacekamo nedelju-dve da vidimo kako ce se dalje ponasati, tj. da se ne vrati na glodanje ponovo. :ph34r: Ako nije ni to, pupupu, ostaje samo psiha :isuse: Ako ostane ok morace da se pomiri sa time da ne moze da zdere koliko mu se prohte vec odmerene porcije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...