Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Imam i ja komšiju zlotvora. Pedjinu braću Đanija i Gligorija zgazio još kao bebe, tek prohodali. I dan-danas jedva procedim "Zdravo", a on me zaobilazi u širokom luku. Mrzim ga. Bila tri dana na sredstvima za smirenje. A komšiluk - "Pobogu šta ti je, šta ćeš kad budeš imala decu?". Ali, to su bile moje bebe. :cry:
Čekaj bre, ššta?Ovo što je Merlak napisala me potpuno izbacilo iz takta.Pa, koja bre stoka sve deli vazduh sa nama, pa to je strašno. Mene još drži bes od sinoćne priče moje drugarice koja je prisustvovala sceni gde je neki bilmez lancem tukao svog vučijaka i kada mu je pripretila da će ga prijaviti kreten joj saopšti da on zna gde ona živi i da će i nju tako prebiti. <_<
Link to comment

kad ste vec kod zlotvora pricali mi tu neki klinci iz kraja da ima jedna baba u nsaoj ulici koja im krade teniske loptice...baba stane sa strane i gleda kako ovi igraju tenis i kako koja loptica padne kod nje ona je uzme i stavi u dzep...izgleda da je malo luda pa moze da podivlja ako joj traze da im vrati...al sva sreca da oni imaju puno loptica tako da ih boli uvo

Link to comment

Jedan oglas licne prirode cool.gif Djura bi hteo da se pari i tako ostavi za sobom potomstvo ! Trazi se maca sa ugladjenim manirima, bogovskom lepotom i nenasilnim temperamentom :)Djura je specifican macor, plemickog porekla, do sada nevidjene lepote i najveca je maza koja postoji medju muskim macorima. Star je skoro godinu dana, uredno vakcinisan i ciscen od parazita i zeli da ostavi potomstvo pre nego sto bude kastriran :S.Evo i slika :57477487ho2.jpg17670955fw5.jpg79133134cl5.jpgPa, ako ima zainteresovanih vlasnika ne se jave na PM.

Link to comment
angry.gif moju milu, neznu bumbicu i njenog brata garu otrovali. preminuli u mukama juce u garazi.osnovano sumnjamo da je zlotvor komsija od prekoputa (lekar, anesteziolog ej!) jer je moj muz dan pre nemilog dogadjaja video bumbu kako usetava u njihovo dvoriste a sin skota povikao "ej tata, evo macke, ocemo li da je ubijemo?" na sta je brizni tata odgovorio "evo, idem, sredicemo mi to"....sad, tuga me drzi, jako, ali nista manje me nije porazilo to da u okruzenju imamo ovakve bastarde za komsije. bumbicu su pre 2 godine vec sredjivali nitkovi, prebili joj nogu vratima od garaze (neki nazovi majstori), pa je bila operisana, stavljena sina i sad - ovakav kraj. bedak, bedak....
Nema milosti prema skrotovima. Nemilosdno se osveti. Zapali mu kola, nanesi mu štetu koju će osetiti. Budući da to ionako nije čovek, sem po poreklu. Ne postoji šansa da se ne bih osvetio takvom smeću.
Link to comment

Jel nasao Djura devojku?Ako nije evo i ja apelujem na vlasnike BG mackica da sto pre kontaktiraju 8-Walkera! Pa jel vidite vi Djuru, gde ce vam dusa...!!! Najlepsi oglas ikada vidjen, predivno mace, koga ovo ne razgali???!!!! :wub: Daj pomozite da ostavi potomstvo, ja bih rado sledeci put kad dodjem tu usvojila jednog potomka!P.S. Ako ima pravnika na ovom forumu nek izdejstvuju da tog skota od anesteziologa trajno izoluju od zivog sveta a sina nek mu hospitalizuju,ako uopste tom polumozgu ima izlecenja!!!!!

Link to comment
drugaricin mačkić uči0609280137001el6.jpg
oduvek sam pado na taj beli sarm.. eo i idealne sojke za njega-n5188408844365637823od6.jpg[uletela nam u auto u kaludjerici, jedva smo je se ratosiljali]
Link to comment

pitanje, da li postoji tekucina, parfem, miris ili sredstvo koji se moze poprskati ili namazati ili kako vec tretirati objekat ili predmet koji bi mace trebalo da ostave na miru. napale su mi zvucnike;) pa ko velim dok jos ima sanse neke da ih spasim

Link to comment

zar nisi vec pitao to pitanje? hocu reci - napad na zvucnike jos traje?ja cu da pitam veterinarku sutra pa cu da dostavim rezultateBTW - da li napadaju jos nesto sem zvucnika?

Link to comment
zar nisi vec pitao to pitanje? hocu reci - napad na zvucnike jos traje?ja cu da pitam veterinarku sutra pa cu da dostavim rezultateBTW - da li napadaju jos nesto sem zvucnika?
hahaha jao sestro vidis da ludim kad se vise ne secam.... pa kako da ti kazem, sve sto je tapacirano je ruinirano, sad pokazuju interesovanje za pokretne delove zvucnika, tzv bas, glupo je da im pustam struju da im pokazem da to ne rade;)edit: senilko se prisetio da je otvorio tu temu, odoh da pogledam Edited by gazza1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče smo dobili četiri prinove! Dolores, mama Pedje D Cata omacila se četiri prelepa mačeta - tri siva tigrasta kao što je ona i jedno belo - tigrasto. Za sada sam sigurna da imamo tri muškića. Pošto su malci još mali za slikanje, kačim Dolores i "maminog sina"...x3jc.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...