Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

lubo, lep ti taj ficus benjamina. kako ga održavaš vitalnim, meni svako malo krene da gubi lišće, pa se oporavi, pa u krug..
nabavi macora :-Pisto i ovaj moj, imam ga deset godina, mislim da je porastao isto toliko santima. zimi lisce opada, leti ode na terasu, pa mu bude bolje. dosta nedruzeljubiva biljka.
Link to comment
jel ga pojela ili samo mrcvarila po patosu?btw oklen ti mišovi - poljski ili ste zapatili pacove po zgradi?
samo mrcvarila po terasi :lolol:Mimača ne živi sa mnom u stanu :-( već sa roditeljima i psom, Simom (nemački ovčar) koji je liže po glavi, veliki su drugari :-)) ; a za miša tvrde da ga je odnekud iz livadice dovukla
Link to comment
a za miša tvrde da ga je odnekud iz livadice dovukla
Mimi, to je ova zelenooka djavoljasta s vrha strane? Zar ona nije mala, malecka? Svaka joj čast kad je uspela bilo šta da dovuče. Koja je to želja za dokazivanjem. :) Jedina stvar kod svog mačka koju sam jako teško podnosila je kada je lovio vrapčiće na terasi i mrcvario ih. Razumem zov prirode i sve to, ali tada mi je delovao okrutno i surovo. Jednom me je svojski prepao kad mi je doneo plen pred noge.Vrapce je lovio, pokušavao i golubova da se dočepa. Jednom se junački podžapao sa komšijskim kerom na stepeništu, jedva smo ih razdvojili, a od minijaturnog crva je uzmicao. Kakva čudna priroda. :blink::lol:
Link to comment

dzeronimo danas imao prvi susret sa istom vrstom posle skoro cetiri godine. komsija odozgo ima sijamca od godinu dana i poneo ga negde, a ja na vratima ispracam maman, i reko, ajde da vidim kako ce reagovati hrabra terminator macorcina.kako? rep na sirinu veverice, usi prilepljene uz glavu i brzinom svetlosti zvizd ka skrovistu.sokiran. sat vremena se nije makao iz kreveta.toliko o mojoj ideji da uzmem jos jednu macu, ili nedajboze, psa.mimi je secer. :wub:

Link to comment
:lol: klasika.ko onomad kad je bolja polovina resila da za naseg skota pribavi drustvo na petnaest minuta iz kraja. donela lepu crnu macu. u trenutku je nastalo vijanje po kuci, lepa crna maca je skocila od muke kroz prozor da pobegne, zviznula u staklo, pala dole, otperjala negde pod kauc dok smo se mi bacali po rezidualnom skotu ko difens nju ingland pejtriotsa.eksperiment zavrsen, dobro je sto i bebu podnosi. :) there can be only one cat.
Link to comment

ha, sećam se kada je moja maca uhvatila 1 1. miša. Bili u vikendici, spavam a ona negde u livadi. počela da grebe po vratima, ja je pustim onako po mraku, i vretim se u krevet. nakon određenog vremena čujem da nešto cvili. Kapiram da je nešto spolja, vratim se ja u san. Malo kasnije, mačka uleće kod mene u krevet, a cviljenje postaje sve jače. Upalim svetlo, i vidim mačku sa mišem koji o repu visi iz njenih usta. Ništa mu ne fali; valjda bila mala pa proradila želja za lovom a nije ga povredila, nego samo došla kod gazde da se pohvali ulovom :wub: . I sad ja meni žao mišonje, krenem nju da mazim, šašuljim, nekako uzmem mišonju, izađem napolje i pustim ga da ide svojim putem. Nju nastavio da mazim naredna dva sata, da ne skapira da je nešto loše uradila...

Link to comment

Pre neko vece moj Otelo i ja tako setamo glavnom ulicom u Zajecaru.Otelo(ali i ja) stane poredneke ograde i zagleda se u belu macku u avliji. Mnogo lepa,al ima neke svetlo zute ochi.Ko one cudne spodobe u romanima Stivena Kinga. Kako je ona spazila Otela ( a Otelo stvarno velikokuche) tako je pocela da njisti ko konj Zelenko sto rosnu travu pase, za dve sekunde izashla na ulicui pocela krvnicki da ga napada i ujeda. On poceo da njisti ko ovaj gornji,da cvili,odjurio na sred ulice,gde se vozi sa 80 na sat, ja istrcala na ulicu da regulisem saobracaj i da kao oteram ovog monstrumaod macke,medjutim nish.Onda maznem Otela za gushu i pocnemo da begamo :lol: Jurila nas je jedno200-300 metara.Jedva bre spasosmo glave . Macka je jako cudnog izgleda.Prelepa,stvarno ali ima nekirep,sivi,chupav ,ogroman, kao da ne pripada njoj.Ko da joj ga neko prishio od pozadi cool.gif Neki ljudi mi rekoshe da je to kao neka divlja macka. Ali ja ne znam za bele divlje macke. Uglavnom nam je uterala stra u koske tako da sada idemo u varosh samo po nekim sporednimsokacima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...