Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

e da, bar jednom nedeljno ih nagradjujem za počinjenu štetu osminom bureka sa sirom, abažavaju ga, kreteni.
istina je, kad bi whiskas znao kakvu macecu navlaku propusta da uvrsti u svoj asortiman. u mojoj kuci jedino kucna pomocnica jede burek i olga mora da bude zakljucana dok ta operacija traje, inace cao zivote.
Link to comment
tako je, lotrek voli tikvice, cveklu, boraniju i kukuruz.
Dobro je, ima ih još koji vole kukuruz. Jedina hrana koju sam morala da krijem i da mu uskraćujem bio je kukuruz. Kuvani, pečeni, nije birao. Znao je toliko da se preždere, uz propratno praseće mljackanje, da mu je bilo loše i da je povraćao, pa sam pokušavala da nadjem meru. Teško je išlo, bukvalno je kidisao na one koji jedu kukuruz, ni trunčicu nije ostavljao. Prase blesavo. :wub: Da, i spanać nije odbijao, ali sva strast i slast se videla kada je makljao kukuruz.Sa druge strane, porazumevajuću hranu tipa mleka, nije smatrao vrednom pažnje. Jogurt i pavlaku je tamanio, a mleko i sve vrste sireva uspešno ignorisao.@bad music for bad peoplefatima je preslatka. ima nešto istočnjački zavodljivo u sebi, u skladu sa imenom :)edit: slovca Edited by stormy
Link to comment

Hmmmm ja ovoj mojoj dajem samo kupovnu hranu i nisam pokusavala nista drugo da joj dam - mada primetih da voli hleb da mazne ponekad i kako su stigle prve tresnje hoce peteljke da zvace.....i cini mi se da mi je sestra jednom ispricala da joj je olizala ajvar iz tanjira jednom... joooj da i listove mladog luka obozava :D@ Vasudevasto se tice te macke i cokoladnih bombona - procitah na nekom sajtu za macke da im je cokolada izricito zabranjena??? :huh:

Link to comment
fatima je preslatka. ima nešto istočnjački zavodljivo u sebi, u skladu sa imenom :)
Bad cat for bad people... Izgleda totalna napast.
Link to comment

ma jok. samo dzonja po celi dan i zdere - skotna. inace, tastina samo ako to kazem razni ce perverti da pomisle ovo i ono :lol: .

Link to comment
Hmmmm ja ovoj mojoj dajem samo kupovnu hranu i nisam pokusavala nista drugo da joj dam - mada primetih da voli hleb da mazne ponekad i kako su stigle prve tresnje hoce peteljke da zvace.....i cini mi se da mi je sestra jednom ispricala da joj je olizala ajvar iz tanjira jednom... joooj da i listove mladog luka obozava :D @ Vasudevasto se tice te macke i cokoladnih bombona - procitah na nekom sajtu za macke da im je cokolada izricito zabranjena??? :huh:
Pa ne hranimo je čokoladnim bombonama, nego se zavukla u kesu i izjela pregršt dok joj nismo oteli :lol: Ni psi ni mačke ne smeju da jedu slatkiše koliko znam, a ne želim da riljam po sajtovima da to proveravam. šećer ne treba ni ljudima ni živuljkama. Deci je slatkiše nemoguće uskratiti, ali životinjama je moguće.
Link to comment

1 železničarska maca_44692120_cat_afp_226b.jpgWearing a black cap and posing for photos with passengers, Tama the tabby is credited with boosting Wakayama Electric Railway's revenue by 10%.The firm had to axe all staff at Kishi station in western Japan two years ago.But Tama stuck by her post and was rewarded with promotion to station manager. :)

Link to comment

moja mačka, Mimi, 3 meseca, ume da stoji na zadnjim šapicama jedno pola minuta a skoro je naučila i da napravi 2, 3 koraka tako "stojećki"svaka mačka je jedinstvena ali tako nešto još nisam videla :-)

Link to comment
Dobro je, ima ih još koji vole kukuruz. Jedina hrana koju sam morala da krijem i da mu uskraćujem bio je kukuruz.
isto...moja crna, Milica, obožava kukuruz patološki.
Link to comment
moja mačka, Mimi, 3 meseca, ume da stoji na zadnjim šapicama jedno pola minuta a skoro je naučila i da napravi 2, 3 koraka tako "stojećki"svaka mačka je jedinstvena ali tako nešto još nisam videla :-)
:wub: kači slajbu tog šećera...
Link to comment

naravnočim danas nekad stignem domasamo nikako ne uspem da je uslikam u toj pozi jer se uvek malo mrda pa su slike mutnemislim da ću pre snimiti pa kačiti na youtube :-))

Link to comment
ovo od danas krasi moj desktop.kraljevic lotrek u cvecu:)img6546xy2.jpg
krv nije voda. mladji kraljevic sledi stope starijeg polubrataP5270059.jpgne preza se ni od gimnastike da bi maznuo neki listicP5280065.jpgi na kraju naravno, faca, nisam nista skrivioP5280068.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...