Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

grozan si :lolol:

 

 

nema sanse :) ... nemoj da pocnem da kacim videe kako razjebava po kuci i bori se sa njegovim krevetom.

 

 

momcila bih stalno nosila u narucju :) vidi te kratke noge, pa gde on moze da skoci?

Edited by mustang
Link to comment

i pri tom je naucio da laje od psa domacina i jutros kada je pustio glas ni cepovi za usi me nisu spasili da me srcka strefi...

 

O, dakle počelo je. ^_^

Link to comment

Moja Budjava nikad nije bila lajavica. Uvek je bila uverena da je neka Dama, kojoj ne priliči da se dernja i laje naokolo.

Recimo, uzmuvaju se lokalni psi i laju svi skupa da se sve ori. A ona izadje na terasu, gurne glavu kroz rešetku i sluša.

I onda, u odgovarajućem trenutku, kaže samo jedno glasno i odrešito VAU. I okrene se i vrati nazad. A svi ostali lajavci za trenutak zaćute.

 

A ja sve to gledam i ponosno joj prilazim i legnem na pod pored nje da je češkam i mazim :)

Link to comment

Momčilo ima neki trip da počne da laje na sveže nabačeni odevni deo. Juče odlepio kad je draga stavila kapu za tuširanje.

Inače, naučio je šta znači "tišina" posle prvog dana treninga i uglavnom reaguje i brzo se smiri. Pre koji dan sam mislio da će odlepiti kad vidi psa jer nije bio mesec dana van stana. Ništa. Ignorisanje totalno. Kao da ih nije ni bilo.

 

Skočni su za svoju konstituciju, par puta me je totalno iznenadio kako je rešio poligon da bi se popeo na krevet. I kad se uspizdi od radosti nema straha, neki dan je totalno kamikazno skočio sa kreveta, sa kog inače ne silazi ako nema jastuka dole, preko rukohvata (!) i roknuo glavom pri dočeku.

 

Još deset dana do prve šetnje. Ne možemo dočekati.

Link to comment

a sto ga ne setate napolju? pa ima 2.5 meseca, zar ne?

 

moj je danas bio kod veterinara. kada je ukapirao gde je, tako me je izgrebao po vratu i sada, posle 3 sata imam ogrebotine. i iskenjao im se na parkingu na dva mesta. socno. odakle dolazi?! rekao vet mijagi da super izgleda, razvija, kostii, misici, zubalo, sve je boli glava ali posto je rano otpusten iz legla (po pravilu je trebao tek sada) i dosao u grad prepun zaraze, hoce jos jednu turu nekih injekcija (ni ne pitam sta) za 3 nedelje. i dalje ne smem na hajking i po sumama sa njim :(

 

idemo po kraju, u parku... as usual. naucila sam ga da samo istrici i ispiski se ispred zgrade dok drzim otvorena vrata od ulaza i odmah da se vrati nazad ...ni ogrlicu sa imenom ne stavim...u papucama izadjem bez kljuceva. samo mi fale papilotne i cigareta :lolol:

 

 

a da, u 3 me je jutros probudio, samo sam navukla stvari preko pidzame, ni cepove nisam izvadila iz usiju...setali se ... dusa mi u petama, mucena radnica noci se igrala sa njim a ni bradu nije obrijao kako treba. mazio se sa njom :) ..nece sa drugim ljudima...valjda osetio ..ne znam..mozda izmisljam.

Edited by mustang
Link to comment

jbga, meni su rekli posle prve ture injekcija a to je bilo kad je imao dva meseca ..moze napolje ali lokalno.

sad je dobio trecu.

 

kako se kaze stenecak na engleskom? ovde se boje najvise nekog parvovirusa.

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...