Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

a sto ga ne setate napolju? pa ima 2.5 meseca, zar ne?

 

Da ispoštujemo veta, kao što napisaše već ovde. Virus štenećaka dugo opstaje po hladnom vremenu, a oko naše zgrade ima baš dosta pasa i mačaka, plus su tu psi koji su bili kidnapovani od proklete Avenije MB, pa su ih ljubitelji nekako pronašli i lečili od štenećaka. Nismo hteli da rizikujemo ni sa minimalnim izlascima.

Strogo su nam rekli ne dok ne prođu dve nedelje od poslednje vakcine. Odbrojavamo do petka!

 

Momčilo raste svakim protezanjem.

 

VCl5cE.jpg

 

Ovakva dremka mu je omiljena.

luyHBQ.jpg

Link to comment

nekako mnogo brzo rastu :( ... kad bi bili bebeci ali znaju gde da obavljaju nuzdu bilo bi super :) ...gledam ovog mog, bas brzo raste..izgubio je onu meku dlaku, mrsaviji, sav se pretvorio u noge i usi...plus je sve tezi i tezi da ga nosim. nije vise ujutru kada se probudim a ono bebushac mljacka i umiljava se...sada ko da me gleda urokljivi pit bul sa onim ostrim zubima jos kad se nakezi...pa krene kao da se pomazi i izbije mi pola zuba lobanjom...aman! gde nestade ono cudo od pre mesec dana....mnogo brzo rastu ... :) a sa druge strane jedva cekam da poraste da ne moram pola stvari vise da radim za njim i ne brinem se oko zaraza.

 

nemoj mi reci da ste izdresili svog da na odredjeno mesto ad obavlja nuzdu?

 

ja sam dobila dobrodoslicu za vikend....liz, liz, shapa u glavu..ustaj..evo...al vec bilo kasno. lepo je prati posteljinu u 6 ujutru.

ako se redovno izvodi, piski do 2 puta u kuci..a ako ne.... jbga

 

i tvoj momcilo ima nekako ozbiljnije zube od ivana. bas su mu razvijeni. kod ivana su tanji i providniji.

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

znaci slavimo :) juce 4 meseca, danas otpala dva prednja :D

 

slike danas...

 

kad gledam u njusku kao neka slatka prija... kao tetka hahahhaa

Edited by mustang
Link to comment

novi zubici vec poceli da rastu...jooj smejem im se cim ih vidim ..mnogo su smesni ....znaci bacam se u trening ozbiljnjiji da mi ne glodje ruke...iz nekog razloga koske mu brzo dosade ...i chupa me za kosu ujutru kao lud. tako me budi ili me udari shapom po licu...pretpostavljam da bih se mazila sa njim obzirom da mi se baci u dusu pa me lize i ususkava se u vrat i na grudi...i onda idemo u setnju...ali nije prijatno kad te nesto opali po glavi dok spavas snom pravednika :)

 

pretvorio se u kost i kozu, raste svaki dan po pola cm cini mi se...plus je na pirincu u bebi hrani (rekao mijagi nedelju dana da bi zaustavili proliv...mada sad se nesto razmisljam, mozda mu je to bila reakcija na vakcine prethodne sto je dobio....a da, i juce je napokon dobio poslednje vakcine sto znaci sin ide od sada sa mnom svuda po prirodi :wub: )

 

i dalje se zaplice kad hoda, shape su mu vece od nozica. ne svidja mi se sto mislim da postaje bully (drka manje a starije muzjake...pas mi je gejsha garant...te manje pse nekako shapama zabarikadira, kao da dokazuje dominaciju i onda ih cupa, grize i zeli da j**e)....a onda kada njega krene neki veci pas da zeza, trci kod mene sa onim kukavnim glasom i krije se iza nogu...naravno da se sklonim..pa nek dobije po pichci i nek se nauci da se igra normalno. ili neka bezi. brz je.

 

vodimo ga sada na povodac, prvo zbog drugih pasa koji nisu za druzenje a drugo ...zbog ulica...i pticica koje lete....i leptira je u letu pojeo...uzas.. vodi rat sa lokalnim gavranima a neki slavuj nas obicno prati sa bandere na banderu i pevusi...verovatno nas druka drugim pticama ili je to isti slavuj koji sam hranila na terasi prosle godine i ponavljala mu sta on pevusi... ne znam :)

 

i da, skace na dve noge da ga nosim kao kad je bio manji...ne znam sta mu to znaci ...dignem ga, izljubim ga pa ga spustim ...jbga tezak je. a i necu nekog kilobera od njega da pravim.

Edited by mustang
Link to comment

ih, pizdarija je pegavi ivan.  :wub:

 

Šta ste za krpelje i buve sad kad su počele šetnja i proleće?

 

nemoj mi reci da ste izdresili svog da na odredjeno mesto ad obavlja nuzdu?

 

Hej, sorry, propustih pitanje. Naučili ga da ide na jedan deo gde smo privremeno stavili linoleum. Tu odmah intervenišemo ubrusima i asepsolom, ispalo u praksi jednostavnije nego pelene ili novine.

 

Sad je već naučio da piškenje drži do šetnje, dok kaku još uvek ponekad voli da overi unutra, sem prve jutarnje - tu mu je livada već domaći teren. Čini mi se da mu je haos kad izađe pa ne može da se opusti za veliku nuždu još uvek.

Mnogo lep deo odrastanja ovo kad prođe izolacija od vakcina pa kad krene napolje. Nagle promene u slušanju i ponašanju, 3x bolji i poslušniji pas očas posla. Odličan je sa dresurom za sada. Sedi, lezi, čekaj, može, ne, ko je to (laje), tišina, plus imena tri igračke (kanap, loptica, skočko - sve donosi na "gde je...")

 

Izdužio se konjić, sad je i on lagano preko 4 meseca.

 

mOwTxX.jpg

 

k3sZUg.jpg

 

Upoznao je burazerove haskije. Strava su se skompali. <3

 

y3dmz2.jpg

 

Spava sad kao lud preko dana, od kad se troši šetnjama i trčanjem, ali taj dan nije odustao do kasne večeri dok haskiji nisu popadali. I onda je nastavio da ih jaši.

VzYN9m.jpg

 

nEOTvF.jpg

 

Oprostite za spam sa slikama, još nisam naučio da akumuliram ovo što pas donosi.

Link to comment

slusaj....na PRAVOM SMO TOPIKU, KOME SMETA NEKA IDE...spamujmo do iznemoglosti, ionako cemo prestati kad porastu a rastu prebrzo :(

 

 

joooj mnogo ti je sVadak psic... :wub::heart::wub:

 

cekaj, tvoj razlikuje stvari i donosi?!

vau, blago tebi...pa kako si ga naucio?

 

a gledaj onog haskija malog sa nadrkanim pogledom hheeheheheh zloca po stavu :)

 

u kuci ima pads gde piski, jedni su kod ulaznih vrata a drugi je u mojoj sobi gde spavamo nas dvoje. mada vidim da ga nocu ne koristi, jutros je oborio rekord...izdrzao je 8 sati dok nismo izasli napolje a onda je tamo poceo po prvi put da overava u setnji. do sada to nije radio. jos ne dize nogu majkin jebach. glup je za neke stvari tipa da donese konopac, medu, sta god...ali me uredno ceka sa svojim plisanim roze pred spavanje pored kreveta da ga dignem (moze sam da skoci nego se tako mazi valjda)...sa tim zaspi u zubima.

a sada cu slike da spremim od juce i danas :misko:

 

 

IZVESTAVAJ CESCE :) uzivamo

 

 

nemamo jos krpelje ...valjda...a na hajking cemo uskoro. a rekli bi mi u parku da se zastiti. oni su kao radio mileva.

 

ne znam kako, ali ivan ma slikama uvek ima neku polu tuznu facu kao kul baja facu a uzivo ima vise bebecu i blentavu sa radoznalim ocima.

 

na drugoj je spavao pa je zato sokiran sta se desava

 

na trecoj...civava cim ga cuje (po ogrlici) zaleti se na prozor i grebe.

 

na poslednjoj, hoce da bleji iz krila. ne znam sta mu bi, ja oberucke docekala ❤

Edited by mustang
Link to comment

setih se... ti si svog drzao do sada u kuci!..meni je izolacija sto se vrtimo oko bloka i do parka ????... vec zna sve blokove oko nas i kad kazem da idemo u park, on odmah vodi ka njemu. a zna i na koju stranu kuci da ide.

 

uzivajte uzivajte :) i slikaj ga sto vise napolju :)

Link to comment

napokon ispao onako kako uzivo izgleda....izvin'te za krs al to je onaj drugi napravio...ne voli da stvari vraca u orman a ja mu nisam mama i plus mi leci OCD....dok ne poludim :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...