Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ja kao vlasnik psa i vlasnik deteta mogu da kažem iz iskustva da to nije isto.

Pas me mnogo više poštuje i razume.

 

I iskreno ti se raduje kad dodjes kuci. :D

Link to comment

i to je za neku drugu diskusiju. ovde mi se cini najvise kritikujete moj (i slicnih meni) odnos prema mom psu. kako mogu sebe da zovem majka i njega bebom...kome takve stvari mogu da smetaju ako samo emituju ljubav, pripadnost, srecu na kraju krajeva? razumem da je zivotinja, zasto se zivotinja ne moze voleti svim svojim bicem? mi nismo uzeli psa da bi nametali ko je alfa zenka/muzjak...nego nama je psihicki potreban pas (oboje smo odrastali u stanovima sa njima i stvarno nam fali taj odnos) fale nam psi po setnjama, putovanjima, zezanju po plazama, planini, upoznavanju sa drugim kuckarima, ...jednom recju... sreci. ivan ima 3.5 meseca, vec sada pokazuje zdrave znake pripadnosti i nas da kao stiti, rezervisan prema ljudima i zeljan da se igra sa drugim kucicima. muza naravno slusa po komandi. i razumem da je njihov zivot kraci od naseg...i da je pas...sve to stoji ali ljubav koju imam ne moram da stedim prema njemu :) that's all  :)

 

Taj koncept sa alfa ženkom/mužjakom je bulšit (da prostite) koji se konačno polako napušta ako se ne varam. :)

Link to comment

Taj koncept sa alfa ženkom/mužjakom je bulšit (da prostite) koji se konačno polako napušta ako se ne varam. :)

 

Koji koncept sa alfa/zenkom muzjakom?

I sta ima da se napusta / ne napusta, psi su sa ljudima verovatno preko 15.000 godina, kakve to ima veze sa bilo kakvim konceptom?

Link to comment

zmanic napisao, ti potvrdio

 

Pa nije to koncept nametanja, hijerarhija u zajednici je potpuno prirodna pojava, mozda odbojna savremenom coveku u 21 veku, ali psi ne broje godine niti znaju za koncepte.

 

Al dobro, ponavljam, neka svako radi  sta hoce sve dok ne maltretira psa.

Link to comment

osecam da si ti kapetan svoje ladje :D

 

 

joooj zivote :isuse: ...najela sam se na rostilju pecenog mesa i asparauga i pecenih krompira u ruzmaniru i crnog pasulja ...joooj legla bi mi neka cokoladna ko budali shamar pa popodnevni nap ako mogu.

 

gde ode sada...kakva crna hijerarhija joozzoooooo! :lolol:

Link to comment

..najela sam se na rostilju pecenog mesa 

 

 

Jela si mrtvu životinju koju su grubo ubili samo da bi je pretvorili u krvave komade mesa koji cvrče na vatri.

 

Znali tvoj Ivan za to?

Link to comment

Ja kao vlasnik psa i vlasnik deteta mogu da kažem iz iskustva da to nije isto.

Pas me mnogo više poštuje i razume.

 

 

I iskreno ti se raduje kad dodjes kuci. :D

 

Juzna hemisfera je glasala: 

 

Jedino pas ti se iskreno raduje kad dodjes kuci.

Link to comment

Jela si mrtvu životinju koju su grubo ubili samo da bi je pretvorili u krvave komade mesa koji cvrče na vatri.

 

 

 

 

 

Hoćeš da kažeš da su ručali meso, glodali kosti dobrih životinja?

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...