Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

i ja :)

kakvi su ko sa slika :heart:

 

danas je prvi put sam skocio na krevet :) ... naucio!

 

a juce je umislio da moze da skoci u auto...pa se spucao glavom o zid sedista i na ledja pao nazad....

 

isto se juce dva puta zakucao glavom o vrata od stakla...mene zabolelo, dobi pas potres mozga....i ja, kakva sam majka da ga ne zaustavim...na pamet mi nije palo da ih ne vidi. bretonac bosanac.

Link to comment

Što bre taj ker na svakoj slici ima tužnu facu, ili neispavanu...

 

....shit has hit the fan...

 

+1

 

Mustang, nemo' se zajebavaš s psetetom, ima ti pošaljemo one Levijajatane. :P

Link to comment

to kad su mu spustene oci znaci da mu je dusa u petama :) tek je probudjen i snesen dole (da ne bi piskio po hodnicima i liftu). slike posle su sve mutne jer se razbudi i cao djaci...

 

za dve godine ima da sa osmehom pozira ljubi ga majka <3...evo neka kad sam morala u prodavnicu a njega ostavila u kolima (odustala i tu je peder ispao tuzno, a sada mi uzeo papucu jer ga ignorisem i kuckam ovde)

 

i ne dajemo mu da spava kada se njemu spava :) ...ovo je teska borba za buduci mir :)

 

ovajav mutan je na 90% slika :)

znaci jedino kad spava ili je tek probudjen.. skida mu carapu.... ubicu ga!!!! sad cu doci...

Edited by mustang
Link to comment

Ma zezamo se (barem ja), tako ta vrsta izgleda, i Sima je izgledao dosta jadno ako se dobro sećam (nikad nisam voleo tu seriju, pa je nisam ni gledao).

Edited by Jeremija
Link to comment

ma okej je, frank ozbiljno pita u dobroj nameri ... i pogodili su :)

 

 

evo jos dve pa cu da obrisem kasnije...upravo

 

kakav glumac od psa, ovamo nas terorise a na slikama on zrtva! nista mu ne verujte

Edited by mustang
Link to comment

Tako mali, a već zna da se ulizuje... :)

 

 

 

Razmišljao sam da kupim francuskog buldoga, ali probem je što iako je velik, ipak je stan, i drugo što živim sam pa ne znam ko bi o njemu brinuo kad nisam kući, a ponekad (kad otputujem) nisam nedeljama.

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...