Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

svasta...kako je to moguce? to je retkost onda bas bas...daj sliku :)

 

Nije bas jednostavno slikati mu brkove, evo iskombinovao sam ti dve stare slike, na levoj vidiš levu polovinu njuške koja je skoro skroz žuta i iz nje mu rastu crni brkovi, a na desnoj polovini iz belih dlaka mu rastu beli brkovi.

Uživo se mnogo bolje vidi. :)

 

cbrk.jpg

Link to comment

mislim da ovo nikada pre nisam videla! :)

 

gledaj cara kako spava, kao strina neka .... :wub: :wub: :wub:  hahahahhaa. a sto mu ne skidas ogrlicu kada udje u kucu?

Link to comment

mislim da ovo nikada pre nisam videla! :)

 

gledaj cara kako spava, kao strina neka .... :wub: :wub: :wub:  hahahahhaa. a sto mu ne skidas ogrlicu kada udje u kucu?

 

Ovo su mu slike iz mlađih dana.

 

A što da mu skidam? On ogrlicu stalno nosi osim kad se uvalja u govna pa moram da je operem. On inače živi u dvorištu ali zimi uglavnom vreme provodi u kući, leti napolju a tokom jeseni i proleća se šeta unutra-napolje kako mu volja...

Link to comment

blago njemu, uziva :)...brkonja :) mnogo je sladak :)

 

dobro, ako zivi i napolju, bolje da ima ogrlicu ...ja skidam ovom cim udje, sto zbog njega sto zbog mene :D....tandrce mu onaj name tag nonstop a i da ga ne drka nesto oko vrata.

Edited by mustang
Link to comment

Ma psi se naviknu na ogrlice a ovaj je ranije svako malo bežao iz dvorišta na najneverovatnije načine (prokopa tunel ispod žice, popne se na ogradu pa je preskoči...), obično sam ga nalazio po komšijskim dvorištima kako njuška, pa mi zbog toga i bilo lakše da stalno nosi ogrlicu da se vidi da je vlasnički pas...

Link to comment

Najmanji psić od moja tri je ujedno i najglasnija - kad laje, to zvuči kao mala eksplozija.

Ujedno je i slepa, i to nadoknađuje sluhom: 'ladno sa trećeg sprata čuje kad neko otvori vrata od lifta u prizemlju i obavezno to objavi, naročito noću :lolol:

 

Srećom, i iznad i ispod mene žive vlasnici pasa, pa se ne bune (mnogo)...

Link to comment

da ih zadavis koliko su slatki :wub:

 

momcilo ima okice da mi suze odmah krenu na oci :) .... tatin sin :)

 

 

:isuse: ovaj moj je juce imao napad ludila, NAPAD!!! popisao se u kolima na zadnjem sedistu, u gostima cim je usao, a onda je i mene dokrajcio ...osetim ja senzaciju kao da mi je levi guz mokar...i sledecoj sekundi se ustanem a peder se popisao iza mene na istom tabureu gde sam sedela! i pri tom je naucio da laje od psa domacina i jutros kada je pustio glas ni cepovi za usi me nisu spasili da me srcka strefi... dobio je jastuk u glavu.

 

zamolim muza da mi napravi dva tosta sa prsutom kada se vratim iz jutrosnje setnje da jedem na miru....otisla da operem ruke prvo, vidim samo jedan tost...napadnem ga da sam rekla dva, on potrvdi da je napravio dva...trazimi ivana....nema ga...sakrio se iza kreveta i guta onaj tost sa prsutom! ne zvace, guta!

:isuse: ..cim nas je video, sam je otisao na mesto gde pobegne kad ga kaznjavamo ili kad hoce da bude sam (sto je retkost)

a najeo se juce toliko da mu je trbuh bio kao kod pitona kada proguta nesto pa vari danima....jedva se pomerao. stoka

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...