Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Inace, mi smo izdzali evo skoro 3 dana da ga drzimo na verandi. A bilo malo rough™ pretprosle noci al' je dobio dve flashe tople vode malo da se greje pa smo nekako pregrmeli... Ima jos najmanje 5-6 dana do kucice tako da se nadamo da nece biti nekog kijameta i grmljavine do tada. 

Link to comment

Terase su uzasne po pitaju cuvanja pasa. Teško im je da to prisvoje kao svoj prostor već ga doživljavaju kao ozbiljnu kaznu.

 

Sa jedne strane uvek su izlozeni vetru, malo ko uradi kako treba izolaciju i zaštitu.  A sa druge strane, pas stalno čuje ono što se dešava u kući, a ne učestvuje ni u čemu. 

Link to comment

ova zenkica kod nas u kraju zimi izlazi u skafanderu  :D ali to je toplo-hladno efekat, ako je pas stalno napolju ne bi trebalo da bude veci problem, posebno ako je klima takva da je retko ispod 0, engleska je rasa, tamo je klima gora, opet, ja ni bul terijera ne bih drzala napolju, ni dobermana, ni boksera, svi su oni zimogrozljivi :lol:

Link to comment

mnogo je nežan taj hrt za kućicu, posebno zimi.

sve mi se čini da će morati da nosi džemper ili će da osvoji svoje mesto u velikoj kući.

 džemper ide a za mesto cemo da vidimo ko ce (od ukucana) prvi da padne™.

Link to comment

Mi nismo birali, nju je kupio ćaletov drugar za sebe ali je iznenada morao da putuje u inostranstvo na duže. I ostavio je kod nas, da je pričuvamo.

 

Ostala je kod nas do kraja, jer smo se svi zaljubili

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...