Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ćale u klinču sa debelom zverinom.

 

16665659_10154476157818074_5414873187932

 

 

 

A evo je ovde kako se sprema da ometa strica u gledanju neke utakmice Stric je bio Car Kulosti. Delili smo tu sobu par godina i uvek je bio diskretan, imao je uncanny sposobnost da nestane kad god bih ja došao kući sa devojkom. Bio je čudan, neki bi rekli, ali je umeo da udeli dobar, aktuelan savet. Baš me briga, bio  je kul i car. Oboje mi baš nedostaju.

 

16487837_10154476158358074_4237218232159

Edited by Bujodrag
Link to comment

Ćale u klinču sa debelom zverinom.

 

16665659_10154476157818074_5414873187932

 

 

 

A evo je ovde kako se sprema da ometa strica u gledanju neke utakmice Stric je bio Car Kulosti. Delili smo tu sobu par godina i uvek je bio diskretan, imao je uncanny sposobnost da nestane kad god bih ja došao kući sa devojkom. Bio je čudan, neki bi rekli, ali je umeo da udeli dobar, aktuelan savet. Baš me briga, bio je kul i car. Oboje mi baš nedostaju.

 

16487837_10154476158358074_4237218232159

kako je lepa debela zverina :)

jedna od ove dve (crno bela, matorija) je prava moja senka, uprkos imenu megi, zovemo je senči :) ali nestvarno, u stanju je da me noću cviljenjem probudi deset puta kako bi joj rekla - dodji (u krevet...) da ne naglašavam da im je to dozvoljeno i podrazumeva se, al riba trazi blagoslov svaki put. jastučice dlakave <3 i blaga mala, svi oni (ljubimci)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Fluffy, koliko ih imas? I ja imam kombinaciju od 11g/6,5g:)

Starijoj se klimaju prednja dva zuba i pojavilo joj se par bradavica po kozi, sto se ostalog tice kao zmaj je  :s_d:

Ona nas budi sta god da joj treba, i laje u toku dana ako ne moze drugacije da nam objasni. Njen tupavi sin ima drugi stil, on fiksira pogledom, ako se ne probudim upisa se pored kreveta i ostatak dana provede stideci se, a mi ga kao budale tesimo jer nam ga je zao, posto je on malo poseban :blush:

Link to comment

 jastučice dlakave <3 i blaga mala, svi oni (ljubimci)

 

 

 

 

Jesu :)

 

I udomiću neko nesretno žgepče, čim budem dovoljno dobro da brinem o njemu/njoj

Link to comment

@ sara: Imam dve cure, jednu od 11 i drugu od 5 godina. ta od 11 je nesnosno vezana za mene i sva je svilena i ako slučajno sedi pored kreveta (što se retko desi, jer je uvek na njemu :) ) i ti kao ustaneš i još ni ne spustiš nogu ona skarliče kao da si je šutnuo... ne voli pse, sem svoje usvojene ćerke i neke baš mini jerbo je veća od njih pa moze da se kurči :) starija je megi, mladja lili. dobro se drzi, dva zuba su ispala ali još je vesela i trčkara i jurca sa ovom mladjom... nadam se da će je zdravlje posluzi još mnogaja ljeta! mala je samostalna i ratoborna, privrzena divna, svilena bubica, al nije takva slinica kao ova matorka... :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by fluffy
Link to comment

Jesu :)

 

I udomiću neko nesretno žgepče, čim budem dovoljno dobro da brinem o njemu/njoj

i ja ću opet, definitivno!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja sam baš uživao sa kerama dok sam živeo sa bivšom. Ovo su Čupa(levo)  i Cvekla, u mom udobnom naručju. Čupa je pet godina živela u nekom azilu a Cvekla je udomljena mlada sa neke južne planine.

 

1385709_10152561807018074_55443476585991

 

 

 

 

 

 

 

 

Obratite pažnju na Čupine očnjake (prva sa leve strane). Izgledaju opasno, zar ne. Ali to je zato što samo njih ima, ostale zube je izgubila tokom petogodišnjeg glodanja žičane ograde u tom azilu. Skroz desno je siroti Broka (Brokoli). Njega smo našli povredjenog na Altini. Sredio se i, i naizgled, oporavio. I vezao se za mene. No, umro je baš u vreme kad sam raskidao sa devojkom i odlazio, pa su tu, hteo ne hteo, padale teške reči. No, krivo mi je zbog Broke, baš je bio blesav i  divan,

 

15356526_10154284750078074_7171174635240

Edited by Bujodrag
Link to comment

Bujo, ona keruša izgleda straight from Plague Dogs, nije ni čudo da 5 godina niko nije hteo da je uzme.  Ali, svaka ti čast na dobrom srcu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Nisam ja uzeo nego moja bivša. Nju i njenu sestru koja je umrla posle nekod vremena. Kad ih je otkrila, prosto je poludela  za njima i morala da ih udomi.. I videlo se koliko su joj kere bile zahvalne. Čupa je sada jedna srećna, zadovoljna, zahvalna i divne kera. I lepo se ponaša u stanu i svi drugi psi koji su se kasnije pojavili, od nje su učili  kućne  manire.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...