Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

 

 

Prvo sto me covek pitao je da li imamo i sta od drugih "ljubimaca" - kad sam rekao nista - on sav sreca... Neka zena je kupila pre nas (valjda prethodno leglo) da ga drzi u stanu sa dve macke - i zaboravila na deo sa "upoznavanjem" tako da je - posto je otvorila vrata a on usao pocela jurnjava kao iz crtanog filma sa sve slomljenim vazama i slicno. Vratila ga posle 2 dana... :)

 reagovao sam onako zato sto sam poznavao lika koji je imao dva barzoja, zenku i muzjaka i koji se hvalio koliko su macaka po kraju pobili, muzjak nateruje a zenka sacekuje. cap za siju i gotovo, sanse nisu imale.. :ph34r:

Link to comment

za divlju svinju idu samo gonici i terijeri. ne ide hrt, slabasna je to kategorija za takvu zver.

i meni je to logicno al' nisam ulazio u detalje mada je ovo 'sighthound' valjda "gonic" - ono - sve sto vidi u tih navodnih 250+ stepeni vidokruga...

Link to comment

sta love? hrcke¿

ha.ha. -_-

njih zovu `intelektualci medju lovcima` , visoko cene svoju kozu, ne srljaju na jaceg, njihova osobenost je da teraju i oblajavaju, retko kad dodje do kontakta bilo sa lisicom bilo sa divljom svinjom, bore se samo ako ne mogu da izbegnu, zato oni nisu potrosna roba kao terijeri.

 

ovo je npr tipicno 

Link to comment

Idemo, gde ti zivis? 

 

da, to sam i ja cula za njih, cak i da vlasnici legla gledaju sto pre da ih raspodele (za razliku od vlasnika drugih rasa) jer se stenci cesto povredjuju medjusobno. ne znam koliko je to istina, ali tako sam cula od vlasnice jednog vipeta...i da, kod njih su zenke krupnije i zajebanije, ne znam da li je i to tacno ^_^

U Sidneju, imam valjda nekih 150-200 kvadrata trave iza kuce ali imam u blizni 2 ogromna parka (5-10 minuta hoda). 

Ovaj farmer je imao jos 2 iz ovog legla + jednu iz proslog + oca/majku i nekog mesanca - izgledali su sasvim ok, ima tog klasicnog zacikavanja i igre™ ali mi nisu izgledali da se kolju izmedju sebe (na bazi 15-20 minuta posmatranja)

 

eh, tako i ovaj mali što je kod nas u komšiluku, počeo

 

a eno ga sada, ne vadi se iz soba i kreveta  :D

 

meni ipak malo žao tih kuca

drugo je bilo na farmi, bio je u kučećem društvu, tu je mukica sam  :cry:

 

ed.

i mislim ipak ako je vani, da bi trebalo da ima neku kućicu u kojoj bi mu bil toplo

Treba da stigne ovih dana - inicijalno smo mislili da bude u kuci a sad - ako je vec navikao da nije - da probamo prvo to pa onda dalje redom

 

 

 reagovao sam onako zato sto sam poznavao lika koji je imao dva barzoja, zenku i muzjaka i koji se hvalio koliko su macaka po kraju pobili, muzjak nateruje a zenka sacekuje. cap za siju i gotovo, sanse nisu imale.. :ph34r:

Taj kao da je krcmio™ posle te iste macke lokalnom lancu kineske hrane, ne?? 

Link to comment

na verandi - gledamo se tuzno - on gleda nas u sobi a mi njega na verandi - al' racunam(o) - ako su ga farmeri drzali van kuce da i mi pocnemo tako da se malo ustali sa navikama pa cemo posle lako da se luksuziramo.

 

Hehe, tako smo mi Carlija doveli sa sela i drzali ga na verandi i u dvoristu, veliki boks, dobra izolovana kucica... A onda nam je prosle godine bilo zao kad su bile velike hladnoce i pustili ga da spava u kuci nocu.

Rezultat je da je ove godine kad je temperatura bila ispod +5C izlazio napolje samo da pisa i u setnju. Nema sansi da ga se izbaci, dere se pred vratima kao magarac i grebe. :D

Link to comment

Hehe, tako smo mi Carlija doveli sa sela i drzali ga na verandi i u dvoristu, veliki boks, dobra izolovana kucica... A onda nam je prosle godine bilo zao kad su bile velike hladnoce i pustili ga da spava u kuci nocu.

Rezultat je da je ove godine kad je temperatura bila ispod +5C izlazio napolje samo da pisa i u setnju. Nema sansi da ga se izbaci, dere se pred vratima kao magarac i grebe. :D

ha,ha,

svuda ista priča

krene se oštro, ali ne vredi, zavuče se to pod kožu 

 

ovom našem malom je tako krenulo

ajde u kuću dok ne prođu ova pucanja oko praznika, pa ajde onda dok ne prođe minus i tako  :D

Link to comment

kako moze njegov pas da bude miran a moj se ne gasi?!?! preko vrata mi je spavao kao da sam kupila lisicu i choukujem se sa njom  :isuse:

 

cestitke :) :wub:

Edited by mustang
Link to comment

kako moze njegov pas da bude miran a moj se ne gasi?!?! preko vrata mi je spavao kao da sam kupila lisicu i choukujem se sa njom  :isuse:

 

cestitke :) :wub:

 

kupuj originalne a ne kineske baterije.

 

Ili su stvarno baterije ili nas nema procesor za lajanje... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...