Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

ijao ijaoo ijaooo vidi mog jebacha :heart: :heart: :heart:

 

:lolol:

 

 

milica moja, mamina beba :wub:

 

hvala arame !!! skidam sliku pa cu je okaciti mozda na moj fb da se smeju prijatelji malo

 

zivana, ne govori nam dva puta, pa ja jedva cekam da kacim slike i da budemo jachi od machaka :)

 

 

arame ne primas pm, htedoh licno da ti se zahvalim :)

Edited by mustang
Link to comment

kako moze njegov pas da bude miran a moj se ne gasi?!?! preko vrata mi je spavao kao da sam kupila lisicu i choukujem se sa njom  :isuse:

 

 

 

Lako:

 

 

This medium-sized dog may seem like an ideal dog for a condominium or apartment, but the best living situation for the Brittany is a house or farm with lots of room to run. They need several hours of vigorous exercise every day, and neighborhood strolls aren't enough to satisfy their daily activity requirements.

 

vs

 

 

At home, adult Whippets are quiet and docile animals who are quite content to curl up on the couch all day long.

Link to comment

ma imala sam ja bretonce i pre...u stanu...

 

mislim da je vise do gazda...kad je jedan neurotican a drugi brz sta ocekivati od psa onda?! on kupi nase osobine....bice definitivno 'jebo lud zbunjenog'

 

dobio je sinoc svoj jastuk u krevet..da nam vise ne spava na glavama i po nasim jastucima....peder se ispruzio tako da glavom dodiruje njega, a noge ka meni, da mu mirisem papke....

 

okupala sam ga sinoc prvi put....cvileo i tresao se kao da ga koljem..ne seri rekoh mu, vidi kako te ceskam...muzjaci su malo kilaviji od zenki, plasljiviji mislim. naucice.

 

razmisljam se kavez veliki ...al me srce boli za takve stvari....

Edited by mustang
Link to comment

Evo i moje kere. Jadna, nema nijednu digitalnu  fotku jer umrla je  pre petnaest godina a provela je sa nama skoro toliko. Tada nismo imali bolje fotoaparate od običnih generičkih idiota pa to objašnjava kvalitet fotografije a i ja sam se tek sad setio da te fotke skeniram pa ih nevešto kropujem. No, evo jedne za početak a biće ih još :)

 

pQQ6ieq.jpg

Link to comment

A nekad davno, umela je da se probudi u pola noći, svake noći, i da grebe na vrata moje sobe, dok je ne pustim unutra. I onda bi se popela na moj krevet i spavala na njemu. I moji su me zatekli nebrojeno puta kako spavam na ivici kreveta, zgrčen, dok bi se ona izvrndupečila na sredini, sa sve četiri u vis. Kunem se da me je par puta, nenamerno, naravno ( ;) ) izbacila sa kreveta. Samo bi me probudio pad, i skapirao bih da sam bupnuo na pod. U takvim trenucima bih je zgrabio i bacio na fotelju. No, ona nije marila, čim bih ja ponovo legao, ona bi se lagano popela i opet spavala sa mnom a ja bih, opet, jutro dočekao zgrčen na rubu kreveta. 

Carica Kulosti. Gurala je samo svoju priču, ništa drugo je nije zanimalo.

 

la1JVbJ.jpg

 

 

Ovo je baš stara fotka 20+ godina. Prepoznajem po prastarom klinačkom krevetu i torbi za činele koju sam sam pravio.

 

Ali, to je to, mesto koje ona zauzme je njeno!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...