Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

kolko je jebeno los i neprijatan hardi sa svojim sirenjem, mrmljanjem i grbljenjem u tabuu, a i ostalost ne zaostaje mnogo, od zombija se nije desilo da jednu seriju prestanem pratiti, al mislim da ce sa ovim buckurisom to biti slucaj.

Link to comment

fortitude ću možda još i gledati. takvoj kolosalnoj budalaštini ne mogu da odolim.

 

Obično bih se složio, ali negde na pola shvatiš da je život ipak prekratak.

Link to comment

odgledala sam carnivale aka cirkus, posto imam na hbo go. secam se te serije od ranije, ali sam gledala na preskoke i nista mi nije bilo jasno. sad sam odgledala u cugu dve sezone, i steta sto nisu nastavili. putujuci cirkus u vreme velike depresije, malo supernaturala, malo iskonske borbe dobra i zla, skroz gledljivo. glumi onaj patuljak iz twin peaksa.

 

http://www.imdb.com/title/tt0319969/

 

za ljubitelje ceskih serija, pogledah skoro i wataha aka copor, pa nije bas kao pustinja, ali pristojno.

 

http://www.imdb.com/title/tt4048942/?ref_=nv_sr_2

Link to comment

Taboo, definitivno, upao u prazan hod. Sem zanimljivih detalja vezanih za spravljanje baruta početkom 19. veka i porekla šalitre, sve ostalo je komotno moglo da se izbegne.

Link to comment

otvaranje istrage oko nesreće sa sumnjom na zločin kod slave trafficking-a ne deluje da je prazan hod, pa i neočekivani ishod dvoboja

mada, pod praznim hodom se može smatrati:

 

- Dilejnijevo seckanje uhoda oko sebe, čak tri puta u istoj epizodi
- očinsko pedagoški tretman sina prvenca
- traganje za ćaletovim ugovorom
- mlako kočoperenje sa jenkijima
- zetovo prevaspitavanje Dilejnijevo polu-sestre

 

 

epizoda je već klasika HBO-a, popuna do sezonskog raspleta u zadnjoj, eventualno i u predzadnjoj epizodi

Link to comment

Training day je toliki trash da je i ova prva epizoda bila too much !

 

Ne znam kako ide sa autorskim pravima ali ovo je takvo skrnavljenje filma da je neverovatno.

Glumci, zaplet tesko je odluciti sta je gore...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...