Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Veronika mars sa zonbijima, šta tu ima da se ne voli... Popustila mi je pažnja na par epizoda tamo negde sredinom sezone, ali je zavrsnica lepo digla tempo i zakuvala opet. Sve u svemu začuđujuće korektno sa obzirom na najgluplju premisu na svetu. Likovi i svet su dosta dobro izgrađeni, serija ne luta uopšte kao da nije prva sezona u pitanju.

Link to comment

gleaj entourage ako nisi - laganini serija, te ima brdo epizoda

 

ed: a ima i saše grej :P

 

Eto sta je tebi referenca-perverznjaku 1 :fantom:

Link to comment

jel gledao neko broadchurch, valja li šta?

 

 

Lepi dugi kadrovi, lep nivo produkcije, scenario je smeće. Prekinuo sam da gledam na početku druge sezone u kojoj startuje Charlotte Rampling. Verovatno većina hvali ovu slabašnu seriju.

 

Black Sea si pominjao, pa odavde fotografija u tom filmu, a scenario u tom filmu je iz serije Utopia. Dakle, dve reprezentativnije čisto hipsterske serije u poslednje vreme. Ako to voliš takve, gledaj i Broadchurch...

odgledao s01 i ok je. za ubiti vreme dok se ne nagomila td. atmosfera super dočarana fantastičnom fotografijom, dobar odabir glavnih likova. smeće je možda preterana kvalifikacija al ajde, meni bi sasvim podnošljivo. krenuo sam sa drugom sezonom pa dokle izdržim.

Link to comment

jel' gledao neko francusku seriju Les Témoins/Witnesses? vidim da je pero nahvalio, a on i dalje ima odlican ukus /samo i iskljucivo!!!/ kada je kvalitet serija u pitanju... ja ne mogu da nadjem titlove na engleskom, pa ako je neko nasao/gledao/koristio, molim da mi na PM sibne linak

 
Link to comment

pocela nova sezona Graceland-a. . . 

ono, i dalje je lepa fotografija, Kalifornija je suncana i lepa, prica kao i ranije malo manjkava, puno polupametnih obrta i zamalo dobrog scenarija. 

 

osim toga, D'Angelo Barksdale je novitet ekipi sto je meni okej. videcemo, nemam velikih ocekivanja od serije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...