Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledaj prvu odmah sa casom Bulleit-ovog burbona... Bojim se da ce da uspore ritam serije a izgleda da je ovo jedina epizoda sa McShaneom pa se mora ispostovati uz prikladan alkohol. 

 

Jedina? Nadam se da nije, takvu facu da koriste samo u jednoj epizodi je grijeh. Dobra ti je ideja za burbon :D

Link to comment

Jedina? Nadam se da nije, takvu facu da koriste samo u jednoj epizodi je grijeh. Dobra ti je ideja za burbon :D

i ja se nadam da nije, i on i Kejti Holms su prevelike face da ih ne iskoriste vise ali na IMDB-u stoje da su samo u jednoj epizodi mada ko zna kad je to apdejtovano. cekamo drugu. Burbon ide najbolje uz stare drugare iz Dedvuda, tako da moze uz Dzastifajda, Reja, sada i True D i ranije uz ono smece od Sinova Anarhije... 

Link to comment

Odgledao 2 epizode Mr. Robota

Hakerajem za lepše i slobodnije društvo ^_^ , ali pošto je za širu publiku ima finih bisera.

Druga epizoda malo bolja, ali sveukupno deluje kao da će da bude guilty pleasure.

I zašto Kristijan Slejter? :frust:

Link to comment

The Whispers (2015) je za sada prilično zanimljiv. Klinci u morbidnim igrarijama u Disneyevoj produkciji, čiji je ovo jedan od mnogih eksperimenata traženja porodičnih vrednosti u pomoidnom vremenu i sasvim se da gledati. Pogotovo, ovako leti...

Edited by Ajant23
Link to comment

Dobar je Ray Donovan. Elliott Gould :Hail: 

 

Moguce da ce Meksejn jako malo da se pojavljuje, ako se uopste vise i pojavi. Ali Kejti ce hoce, rekao bih, sigurno. BTW, jel mi se ucinilo ili se opasno proseksila od kad je otisla od sajentologa?

 

Nije mi se svidelo sta su uradili sa Abby. Prelako se preslo preko onoga sto se s njom desavalo u prosloj sezoni. Ne kazem da se onako ne razresavaju stvari u zivotu, sta vise verovatno je cesto bas tako, ali kao da je na dugme, previse je. 

Link to comment

Pa, naredna knjiga još nije ni završena, ako ikad i bude, tako da nije to do produkcije već tako mora biti.

 

Inače, vrlo je zanimljiva do kraja, bio sam je gledao odmah...

Link to comment

Počeo sam Jonathan Strange & Mr Norrell i deluje obećavajuće.

 

p02p9dz7.jpg

 

Fentezi u Engleskoj u 19. veku, ali je vrlo englesi teatralno and yet nenapadno. Javljam kad završim.

одгледао 4 епизоде синоћ, одлична ствар, скинуо и књигу одмах

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...