Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Možda sam i spominjao već kako je The Missing sa nesbitom do jaja serija.Teška u pm , ali odlična.Jeste da skenja čoveka ali ....

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

+100

 

nadam se da ce biti i druge sezone

Link to comment

+100

 

nadam se da ce biti i druge sezone

Ne znam baš da li bih voleo drugu sezonu, možda bi bilo malo nategnuto. Ali ona scena sa Rusijom...
Link to comment

Ne znam baš da li bih voleo drugu sezonu, možda bi bilo malo nategnuto. Ali ona scena sa Rusijom...

 

je ne znam da me je neka druga serija dirnuo ko ova, posebno scena u rusiji, ipak bi voleo da vidim nastavak, bilo bi dovoljno jos jedna epizoda ne treba cela sezona :)

Link to comment

je ne znam da me je neka druga serija dirnuo ko ova, posebno scena u rusiji, ipak bi voleo da vidim nastavak, bilo bi dovoljno jos jedna epizoda ne treba cela sezona :)

Ma bre i ja i žena se skenjali do jaja...

Ali je zaista odlično odrađena, vođena dobro, čak ni skokovi u vremenu nisu smetali...

Ima jedan slučaj, kod one otmice onog drugog para, ja i žena kao:

Daaaj bre do sada ste držali nivo kakva je ovo sprdačina, kad ga je bre ćapio kad je on i žena pola metra od kola. Posle se shvstilo zašto...

Link to comment

Odlican pocetak Ray Donovana, nastavljaju u starom ritmu... Ian McShane je i dalje baja, nadam se da ce barem jednom da kaze cocksucker! i cera mu Kejti Holms, nadam se da nije samo cameo tj da ce ih biti vise u ovoj sezoni. 

Link to comment

Jeste, ali su pustili prvu epizodu ranije for free. Ne znam da li da gledam odmah ili da cekam regularan pocetak sezone. Verovatno cu podleci :D

Link to comment

Jeste, ali su pustili prvu epizodu ranije for free. Ne znam da li da gledam odmah ili da cekam regularan pocetak sezone. Verovatno cu podleci biggrin.gif

Link to comment

Jeste, ali su pustili prvu epizodu ranije for free. Ne znam da li da gledam odmah ili da cekam regularan pocetak sezone. Verovatno cu podleci :D

gledaj prvu odmah sa casom Bulleit-ovog burbona... Bojim se da ce da uspore ritam serije a izgleda da je ovo jedina epizoda sa McShaneom pa se mora ispostovati uz prikladan alkohol. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...