Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

zrtvovacu se, pogledacu Ballers. 

 

Živ bio.

 

A, šta vam je ovaj Ballers sa 'Rock' Johnsonom, koji pominjete? Opet neki feminizam?

 

To je taj. A nema više feminista na forumu, tako da ne znamo. :(

Link to comment

Baš idem da gledam True Detective, pa mi ne staj na žulj. Syme nam je bio jedini delegat sa te strane zdrave pameti.

 

Ko zna kako će ovo sada ići, pogotovo sada kada se Vini povukao kao Krstić...

Link to comment

Ballers su okej. pola sata su epizode, nema nekih pretencioznih momenata, likovi pitki odmah skapiras ko je ko, Majami, lova, zene lakog morala i oksudno odevene, Rok u odelu, dugmici pred pucanjem... videcemo kako prica ide dalje ali nemam nekih prevelikih ocekivanja. dodje mu kao Suits sa crncima bez lelemudjenja i paljevine oko nevaznih slucajeva. 

Link to comment

Telohranitelj Tonyja Starka redovno prati tu seriju:

 

 

edit: nije to za tebe. Fali im estetska prefinjenost nekog od kanadskih l'auteura kakve ti mahom pratiš...

 

A sta je, po tebi, za mene, sta bi mi ti preporucio da gledam?

Link to comment

Ballers su okej. pola sata su epizode, nema nekih pretencioznih momenata, likovi pitki odmah skapiras ko je ko, Majami, lova, zene lakog morala i oksudno odevene, Rok u odelu, dugmici pred pucanjem... videcemo kako prica ide dalje 

 

Gledao sinoć na hbo...dugmići su najjači utisak. :lol:

Sigurno najbolja serija trenutno, toliko je retard na mnogo nivoa da je to nestvarno. Mogli bi eventualno pojačati broj goozica i sisa,ali i ovo je sasvim dobro.

Link to comment

Odgledah i ja iZombie. Ocekivao sam neko smaranje, ali je ispala sasvim korektna serija na kraju. Sada treba docekati narednu sezonu. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...