Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

^^

da li se je i tebi dopalo  kako je ilaj gold iz vajfare odigrao trandžu?

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Nije me baš toliko iznenadilo, viđao sam ga i ranije u sličnoj ulozi. Kada tome dodam da mi je preteran u The Good Wife, ovo je više uloga u njegovoj sferi i valjda mnogo bolja. U stvari, upravo mi je Jack O'Connell milion puta upečatljiviji ovde nego u onom smeću od filma Angeline Jolie, a uloga ovde kao da ga bukvalno preporučuje za glavnu ulogu u Unbroken, koju i jeste dobio. Uostalom, saradnici Jolieve u tom filmu su toliko zastrašujući da meni stvarno nije jasno kako je sve na kraju ispalo tako da sam taj film prekinuo nakon pola sata...

 

Naravno, seriju sam skinuo samo da se zabavljam gledajući Joannu Vanderham tih tri, četiri sata, a na kraju sam ispao prilično zadovoljan kvalitetom mnogo toga...

Edited by Ajant23
Link to comment

Keva mi odlepila na Downtown Abey, ne secam se da me je toliko smarala da joj nadjem nesto na netu. Jel gledao neko, kakvi su utisci?

Link to comment

Telohranitelj Tonyja Starka redovno prati tu seriju:

 

Sunday nights. PBS. Downton Abbey. That's his show. He thinks it's elegant.

edit: nije to za tebe. Fali im estetska prefinjenost nekog od kanadskih l'auteura kakve ti mahom pratiš...

Edited by Ajant23
Link to comment

gledam "the episodes", na popcornu.

tamo zna da zakuca, pa ako može onaj ko je pisao da je odgledao, da da neki link.
vrlo nezgodno ime serije za googlanje, probajte :D

Link to comment

Upravo sam saznala da  The Last Ship ima drugu sezonu  :ohmy:  :isuse:

 

I ja isto jutros. Neverovatno. :lolol:

 

Nego, Ballers isto neko treba da pogleda. Odjednom nemam toliko vremena više. :(

Link to comment

Upravo sam saznala da  The Last Ship ima drugu sezonu  :ohmy:  :isuse:

 

I ja isto jutros. Neverovatno. :lolol:

 

Bravo za TNT. Rhona Mitra kao virusolog. Drugi najbolji virusolog u istoriji, odmah iza nenadmašnog Stevena Seagala u The Patriot (1998)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...