Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3opge, hvala za friday night lights. jedino sto mogu da zamerim seriji (nijesam ja uini pa da mislim da serija moze biti savrsena) je sto nije na nekom hbo-u gde bi gledali mladjane cirlidersice u slobodnijem izdanju.

Link to comment

the 100 je gledljiva, nista specijalno ali sasvim ok za pustanje mozak na ispasu.

 

izombie sam samo pilot gledao i bio je meh. mada, rob thomas (veronica mars, party down) pravi to - mozda bude i ok.

Link to comment

vratio se halt and catch fire - serija koju volim da mrzim. a koliko bi dobra mogla da bude...

 

Ove prve dve epizode i nisu toliko lose. Cim je Dzoovo prisustvo smanjeno, odmah je primetan boljitak. A konacno sam malo osetio i atmosfere tog vremena. Iako se ne razumem u kompjutere ni malo, tema mi je jako zanimljiva i privlacna, zakacio sam jako malo od tog vremena, pa ipak gajim izvesnu nostalgiju, zbog toga me jos vise zanima. Ali da je serija realno propustena sansa, to stoji.

 

Ne znam sta su planirlali na duze staze, ali nisam siguran da je dobro to sto serija koja se bavi IT sektorom™ (skoro potpuno) ignorise velike igrace toga vremena i sto je radnja smestena u kraj koji nije toliko atraktivan, kao sto bi verovatno bila npr. Silikonska dolina. Jbg, u Mad Men u centru zbivanja jeste izmisljena ad agencija, ali je ona smestena u samo srce advertajzing industrije. Ili gresim, mozda je Teksas bio bitno mesto za razvoj IT-ja? Kao da su pokusali da izbegnu tu vrstu slicnosti sa Mad Menom, ali su sa druge strane od Dzoa pokusali da naprave novog Dona Drejpera. Umesto da su radili obrnuto. Dona, Gordon i Kameron su sasvim ok i zanimljivi likovi (Dona i dalje najzanimljiviji) i fokus je trebao biti na njima od pocetka. 

Link to comment

Meni su Halt i Silicijumska Dolina strašno bliske tematski i stalno imam neki neprijatni deja vu osećaj kad ih gledam.

 

 

Bataljujem Bloodline i Penny Dreadful, postalo suviše dosadno.

 

 

Edit: da, Texas je bilo važno mesto za razvoj IT-ja.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Edit: da, Texas je bilo važno mesto za razvoj IT-ja.

 

Tnx. Ok je to onda, kul, samo iz serije se ne stice takav utisak. Sto je i problem. Da se razumemo™, gledacu ja to dokle god bude islo. 

Link to comment

Engrenages 5. sezona, izasla pre 5-6 meseci, ja tek sad videla na kickass.

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...