Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

reacher, druga sezona - znacajan pad, tj. usiljeno i uglavnom neduhovito naspram prve sezone. na neretke momente potpuni krindz, cak i u okvirima svog zanra. gledljivo i dalje, ali mislim da vecinu onih kojima se dopala prva sezona ceka prilicno razocarenje.

 

*edit/zaboravih - trivia: jednog od glavnih negativaca igra sin bena kingslija.

Edited by Nebojsa
  • +1 1
Link to comment
On 15. 1. 2024. at 13:26, Mil@n said:

Spržio sam The Wilds season 01 na amazonu, pošto sam uplatio™ mesec dana free pa gledam da iskoristim i pogledam šta valjano... Naravno, ponuda je i dalje smešno mala.

 

Privuklo me ostajanje na pustom ostrvu 8 devojaka, pa reko da vidim šta će se desi... U početku mlitavo, gluma krindž kod trećine njih, ali su kroz flešbekove uspeli solidno da izgrade likove, a i gluma je bila malo bolja kako je serija odmicala, pa je do kraja ispalo sasvim solidno, priča se fino odvija, po malo odgovara kako i zašto su tamo završili i sl. 

 

Najslabija karika mi je glavna "negativka", prvo mi je bila jako poznata, ali se posle koje sekunde setih da je u pitanju Brenda iz Six Feet Under. 

 

Posle druge sezone, mogu da skratim recenziju:

 

Zaobiđite... Epski su usrali sve. 

Link to comment
On 19. 1. 2024. at 22:51, Frank Pembleton said:

Prilično lupetanje....
BTW samo dve sezone na Netflix 

sto lupetanje? razmisljam da pogledam pa me zanima

Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

sto lupetanje? razmisljam da pogledam pa me zanima

Ima taj vajb saksešna - cerka i dva sina, dominantni otac, imovina na koju su se razni ustremili ... doduse, nisam procitao tekst, samo na osnovu naslova pisem :D

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

Ima taj vajb saksešna - cerka i dva sina, dominantni otac, imovina na koju su se razni ustremili ... doduse, nisam procitao tekst, samo na osnovu naslova pisem :D

Jel preporučuješ ili ne?

Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

sto lupetanje? razmisljam da pogledam pa me zanima


pa puśi. gledaj jelouston topčina je serija

a imaš i prikvelove 1883 i onu 1923

 

meni opušteno ulazi na top 10 listu 

 

 

 

 

eeee šta bi ja dao da mogu prvi put da ga gledam opet

Lets Go Paramountnetwork GIF by Yellowstone

 

  • Hvala 1
Link to comment

Yellowstone je sve gori kako su odmicale sezone, odustao sam posle 4. Vidim da je i Costner digao ruke i vise mu se ne snima..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:


pa puśi. gledaj jelouston topčina je serija

a imaš i prikvelove 1883 i onu 1923

 

meni opušteno ulazi na top 10 listu 

 

 

 

 

eeee šta bi ja dao da mogu prvi put da ga gledam opet

Lets Go Paramountnetwork GIF by Yellowstone

 

S tim da je 1883 bas bas dobra. Malo teska u momentima ali dobra.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Jel preporučuješ ili ne?

 

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Yellowstone je sve gori kako su odmicale sezone, odustao sam posle 4. Vidim da je i Costner digao ruke i vise mu se ne snima..

Ovo sto Jimmy kaze

Gledaj prvu i drugu, posle je nekako jedno te isto te isto ... nisam odgledao do kraja sve, negde sam , čini mi se na sred 4. prekinuo (a i treću sam jedva zavrsio)

Odgledao sam ova dva prequela i nisu loši (pre svega jer traju samo jednu sezonu :D )

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

meni to od starta bilo agledljivo, mislim da ni prvu nisam završio

 

Onakvu Keli Rajli si propustio :happy:

 

Ja sam sve odgledala, meni bilo dobro. Istina da je u kasnijim sezonama priča nategnuta u nekim delovima.

 

Ove 1883 i 1923 su isto dobre, s tim što mi se daleko više svidela 1883, Isabel May mi je sjajna :wub:

 

  • +1 1
Link to comment

Odličan je Yellowstone u početku, ali deklajnuje™ kako sezone prolaze. No opet je gledljivo i ok jer je mnogo krša od serija svuda okolo. 

 

1883 je zato bonbonica, kao celina za sebe. Toliko mi se svidelo da nisam još pogledao 1923 jer sam svuda čitao da je dosta slabija od 1883 pa nisam hteo da kvarim utisak...

  • +1 1
Link to comment

Odgledao sam prve dve epizode i deo treće. Lepi pejsaži i Keli je vau, ali sve u svemu mi je malo previša sapunasto. Kejsi kako sedne u truck tako se stvori situacija u kojoj je pravedno i hrišćanski da on upuca nekog, utepa lik jedno desetoro ljudi u dve epizode i kao i dalje je pri sebi, još je i moralan. Al ajde, ne mogu ni da kažem da je totalni krš, može da prođe. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...