Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, pbg12345 said:

ovo estonsko je "ko je ubio oto milera"

https://www.imdb.com/title/tt15720978/

dakle, neko je na veceri povodom rodjendana ubio oto milera :) ex sampiona sssr u rvanju, narcisoidnog zlostavljaca 

i onda clanovi porodice jedan po jedan daju iskaze u policiji, naravno dobrim delom lazne, na osnovu cega mi gledaoci sklapamo kockice

 

daleko od originalnog, losa gluma, sve nekako neubedljivo

ali je meni debilu bilo zao da prestanem da gledam jer je jel u pitanju estonska serija, pa da im pruzim svojevrsnu podrsku (tako sto gledam piratsku verziju serije :laugh: ) :isuse:

 

ovo drugo jos gledam, trom se zove

https://www.imdb.com/title/tt11856246/?ref_=ttep_ep_tt

glavni glumac je relativno poznat danski glumac, inace pola glumaca su sa farskih ostrva, a pola danci, valjda nisu imali dovoljno ovih prvih da popune sve uloge :D

glavni utisak mi je sto se sve desava na farskim ostrvima

on je poznati novinar koji se posle mnogo godina vraca na ostrvo na poziv cerke novinarke i aktiviste za prava zivotinja (za koju do tog trenutka nije cuo) koju progone zbog price na kojoj radi

u trenutku kad on dolazi na ostvro, ona nestaje...

 

a sta znam, moze da prodje

ako nista moci cu da se razbacujem cinjenicom da sam odgledao seriju sa farskih ostrva :fantom:

 

pogledacu makar epizodu te farskoostrvske, ne zvala se ja lorimer. jel ima onih njihovih fensi pejzaza?

 

Link to comment
2 hours ago, makondo said:

Yellowjackets, mnogo volim Melanie Lynskey, gledam još uvek I sezonu, nadam se da kraj neće mnogo razočarati. Showtime je najavio da će snimati i drugu sezonu.

Srednjoškolski fudbalski tim sastavljen od tinejdžerki 1996. godine putuje avionom na državno prvenstvo. Avion se ruši i pratimo njih u divljini i preživele u sadašnjem vremenu.

 

odavno je druga izasla, sada treba treca da pocne.

 

Ella je secer.

 

ella%20purnell.jpg?width=1200

 

Edited by 3opge
  • Hvala 1
Link to comment

je li gledljiva s02 yellowjackets? prva mi je bila bezveze ali iz nekog bizarnog razloga sam je zavrsila.

Edited by morgana
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

pogledacu makar epizodu te farskoostrvske, ne zvala se ja lorimer. jel ima onih njihovih fensi pejzaza?

 

da da, bas dosta

zato najvise i gledam

  • Hvala 1
Link to comment

tenks, sad cu da je skinem. volim pejzaz tog tipa u okviru krimi zanra.

 

btw, mislim da sam u posljednjih deset netflix/hbo/showtime pokusaja od sedam odustala. ili je do mene ili do produkcijske krize.

Link to comment

isto

a ocekivanja su mi bas niska

hvatam sebe da odustajem i od serija koje mi jedno vreme pasu, medjutim onda krecu da se razvlace u nnedogled i ponavljaju

i toga je sve vise

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, morgana said:

mislim da je posljednje ok sto sam gledala reservation dogs.

pa taman da preporucim, ne znam jesam li prijavila do sada.

 

I Taika se bacio na serije, tnx. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

I Taika se bacio na serije, tnx. 

 

serijama se bavi koliko u filmovima oduvijek, od flight of the concords, a relativno nedavno i what we do in the shadows, simpa vampirska mada je reservation dogs mnogo bolja, na neki nacin i vaznija zbog nacina na koji prikazuje i deegzotizuje indijance danas. ako volis nezavisne filmove iz devedesetih, uzivaces u seriji.

 

Link to comment
Just now, morgana said:

 

serijama se bavi koliko u filmovima oduvijek, od flight of the concords, a relativno nedavno i what we do in the shadows, simpa vampirska mada je reservation dogs mnogo bolja, na neki nacin i vaznija zbog nacina na koji prikazuje i deegzotizuje indijance danas. ako volis nezavisne filmove iz devedesetih, uzivaces u seriji.

 

 

Zaboravih what we do in shadows, gledao. 

 

Šacnuću ovo svakako.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

"Our Flag Means Death" - ako volite Taika humor, tropske predele i generalno pirate :D 

 

tenks, super, nisam gledala

Link to comment
On 16. 3. 2023. at 19:28, Krampa said:

The Three-Body Problem. za sada sasvim solidno. pogledao prve 4 epizode na jutjubu. dobra gluma. dobri likovi. odlicna prica

preporuka i od mene, iako sam citao svidja mi se kako su uradili scenario, nije previse ocigledno i jako je solidno i gluma i likovi i scenografija... poceli i kinezi da sure bika izgleda... 

  • +1 1
Link to comment
On 21.3.2023. at 14:43, morgana said:

je li gledljiva s02 yellowjackets? prva mi je bila bezveze ali iz nekog bizarnog razloga sam je zavrsila.

I meni skroz bezveze, previše su razvukli, bukvalno se ništa desilo nije.

Ne verujem da ću uopšte počinjati drugu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...