Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nije nužno hronološki da pratiš, ja sam gledao yellowstone 4 sezone, pa 1883, pa petu ys, pa sad 1923

 

u 1883. je neki čukundeda kevina kostnera, u 1923 deda sem prezimena porodice i lokacije ne povezuje ih ništa drugo. s tim da u ys imaš neke scene reminiscencije iz tih vremena

 

 

gledaj ys, pa ove dve hronološki

 

 

 

 

Link to comment

Dobro, bilo bi bogougodno da se prvo odgleda 1883, pa odatle je svejedno. Ipak istorija i sve na dalje krece odatle. Mada je kul i da se gleda yellowstone pa da se krene od prve, čisto da se ubije znatiželja oko Kevinobog cimanja oko ranča

Link to comment

mislim da je bolje ispratiti producentovu ideju kako bi sve trebalo da izgleda. ne verujem da su sa početkom snimanja ys-a imali ideje o preqelovima

 

 

a i sam serijal mora da se počne sa prvom scenom iz s01e01

Link to comment

U stvari koliko sam citao ceo koncept je i zamisljen da postoje spinofovi - valjda se negde na polovini snimanja Yellowstona neko zapitao zasto Kevin stalno pominje porodicu i ranc i mraci sa legasijem koji niko ne pominje u seriji (parafraziram producente) pa su resili da sve to spucaju u 1883, 1923 (1944 i 6666 - snimaju se)

Link to comment
4 hours ago, 3opge said:

ys-unit-501-052322-em00522-r.jpg

 

:wub:

:heart:

 

 

 

7A5B3B41-7AE8-46B7-A4BD-E88347E25049.jpeg.30abcf912a43b27df27fef2357c56a95.jpeg
 

mrtva trka

 

 

e

@Zlurad šta ti je ovo 6666

vidim da u ovoj s05 često ima reminiscencija iz ‘60ih ono marlboro kauboji

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta ti je ovo 6666

 

Nemam pojma, prepisao sa wikipedije. Valjda onaj ranch u Texasu gde idu da se driluju da postanu kauboji. Snima se.

 

Dobar snapshot. Pogresna tema doduse, vise bi islo na desanki sa...Yellowstone nisam odgledao petu? sezonu. Poceo, mnogo mi bilo ponavljanja ali ako ima zenske, ima sve onda ocu.

Link to comment

najnovija epizoda poker face-a je pravo malo remek-delo. nik nolti at his best, ma sjajan, ceri dzons i luis guzman odlicni - kakav omaz fx-u, horror filmu i 70im. rajan dzonson je 1 nevidjeni car - ovo je knives out, pa 3 levels up.

  • Hvala 1
Link to comment
On 24. 2. 2023. at 22:31, jms_uk said:

Pocelo danas

 

71f50aa56320668b0b0249688b3ccdc2.png

 

This contemporary thriller explores how past mistakes have the potential to destroy the future. It blends action with an unpredictable plot in which espionage and political intrigue play out against a story of passionate, enduring love.

 

https://tv.apple.com/show/liaison/umc.cmc.62t13xacr3mxnit5a40g8tkla

 

 

Opet ide jedna po jedna epizoda, ma ne mogu tako. Sačekaću da izađu sve.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...