Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 hours ago, kipo said:

Rabbit hole je nelosa. Posle 3 epizode i dalje gledljivo, iako pada kvalitet, odnosno neke besmislene stvari se razvlace i ulaze jos besmislenije, ali gledljivo.

Može da prođe kao razbibriga. Ne sme se podleći porivu da se Vini mod.

Link to comment
25 minutes ago, Arkadija said:

Može da prođe kao razbibriga. Ne sme se podleći porivu da se Vini mod.

Upravo :)  Nazalost, sa 4. se jos gluposti prilkjucuje karavanu, do 8. ce biti daj sto prije da zavrsim i zaboravim ovo

Link to comment

Shvatio sam da više iščekujem 4. Epizodu mis mejzel*, nego poslednju epizodu Mande u sezoni, i više nego poslednju epizodu pikarda ikad

 

Sve tri su boza serije, napravljene da zabave, ali razlika u kvalitetu pisanja je beskonačna

 

* 4ta od desetak, plus već su objasnili šta će se desiti sa njom kroz kratke fast-forward scene na početku svake epizode 

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Zverilla said:

Shvatio sam da više iščekujem 4. Epizodu mis mejzel*, nego poslednju epizodu Mande u sezoni, i više nego poslednju epizodu pikarda ikad

 

Sve tri su boza serije, napravljene da zabave, ali razlika u kvalitetu pisanja je beskonačna

 

* 4ta od desetak, plus već su objasnili šta će se desiti sa njom kroz kratke fast-forward scene na početku svake epizode 

 

Maisel je jedna od ponajboljih stvari koje su se pojavile na tv poslednjih godina... 

 

Znači izlaze jedna po jedna? Fala lepo vidimo se posle poslednje.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
On 18. 4. 2023. at 18:18, kipo said:

Upravo :)  Nazalost, sa 4. se jos gluposti prilkjucuje karavanu, do 8. ce biti daj sto prije da zavrsim i zaboravim ovo

Poceo i 5. odgledao vise od pola i sad bih se povrijedio. Katastrofalno lose.

Link to comment
13 hours ago, Zverilla said:

 

* 4ta od desetak, plus već su objasnili šta će se desiti sa njom kroz kratke fast-forward scene na početku svake epizode 

Meni je ovo baš fora, nadam se da će se držati toga do kraja, a ne da bude neki glupi plot twist kako je sve to halucinirala ili nešto tako.

Super sezona zasad.

Link to comment
On 16. 4. 2023. at 15:32, BlackGeorge said:

Sad sam krenuo onog Majora u selu/zatvoru da gledam. Zgotivio sam tu seriju pa ću nastaviti nju a posle ću da se vratim na robokapa.

 

Stigao do 5. epizode. Serija je generalno dobra, sviđa mi se... Ali je baš hevi, tmurna. Odgledaću je celu sigurno. I drugu sezonu takođe. @mustang hvala na preporuci.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Msm da je neko ovde preporučio industry...

 

U suštini Euphoria - biznis varijanta, svi se drogiraju non stop i jebu skoro isto toliko :) Nemam problem sa tim, malo je i kinky što uvek volim da vidim, mada kokain šmrču kao da je vazduh, ako niko ne overi do kraja serije, razočaraću se. :D

Dobra je serija, možda sam malo više očekivao, ali daleko da je loša. Nema puno zanimljivih i dovoljno razrađenih likova, ali pre svega, serija nema konkretnu radnju osim što manje više prati day-to-day dešavanja u toj firmi i živote pre svega Harper pa onda svih ostalih. Uvek je dobro kada serija ima tu noseću priču sezone, sa usputnim podplotovima. Ovako, jednostavno nije toliko zanimljivo koliko je potencijalno moglo biti u ovom "ambijentu". 

 

Veliki plus za jebezovnost Yasmin i prateću muziku, super vajb daje.

 

 

Link to comment

Ljubav i smrt na HBOMax - krenula da gledam iz nemanja cega drugog i zbindzivala, sad cu da poludim do sledece epizode. I opet kao neki mix vec vidjenih serija i sto se tice motiva, atmosfere, karakterizacije, estetike itd.
Ljubav i smrt ili sta sve zena moze da isprojektuje u ocaju bracne i zivotne monotonije i napravi picvajz sa tragicnim posledicama

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

Link to comment
On 12. 4. 2023. at 23:41, mustang said:

 

mayor of kingstown :)

 

Samo da se zahvalim @mustang na preporuci serije Mayor of Kingstown. Odgledao sam sve, komplet obe sezone. Serija je izuzetno mračna ali veoma kvalitetna.

 

Može neka preporuka za sličnu seriju? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...