Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 12. 3. 2023. at 11:40, Mos said:

Krenula nova sezona Party Down-a. :) Ja za sada zadovoljan, iako je malo glupo što su još tu gde su. Kontam da će @Weenie Pooh naći zamerke ali mislim da su zadržali duh serije (Ronu hvala, naravno). Mislio sam da će Jennifer Garner biti nedostojna zamena za Lizi Kaplan ali je iznenadjujuće ok. 

 

Osim boldovanog nemam zamerki posle prve epizode, zamisli!

 

Dobro, ajde, da te ne razočaram potpuno - bilo mi je glupo što detaljno objašnjavaju jednu od najboljih šala iz poslednje sezone. ("Holo-what"?) kao setup za novu.

  • +1 1
Link to comment

Mandalorian,

sezona 3 počela razočaravajuće, druga epizoda znatno bolja, a onda treća epizoda dosada i dave o patnjama bivših imperijalističkih službenika

kao da su se pisci Andora dovatili kreiranja epizoda za Mandaloriana.

Link to comment

Mandalorian je trenutno negde u sličnom limbu kao i The Bad Batch, to jest, potrošili su plot u prvim sezonama i sada samo questuju unaokolo da im prodje vreme. Nekome to questovanje može biti zanimljivo da ubije pola sata uz kokice, a nekome će biti jako dosadno i repetativno. 

Link to comment

samo da se pohvalim da sam posle estonske overio i kinematografiju, odnosno serijski program farskih ostrva :laugh::gospode:

ima li ko jaci? 

izazivam @morgana :fantom:

Edited by pbg12345
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

samo da se pohvalim da sam posle estonske overio i kinematografiju, odnosno serijski program farskih ostrva :laugh::gospode:

ima li ko jaci? 

izazivam @morgana :fantom:

 

nisam konkurentna, moji izbori su kulturoloski dosadni i tipicni :D

 

sta si gledao i valja li?

 

 

Link to comment

ovo estonsko je "ko je ubio oto milera"

https://www.imdb.com/title/tt15720978/

dakle, neko je na veceri povodom rodjendana ubio oto milera :) ex sampiona sssr u rvanju, narcisoidnog zlostavljaca 

i onda clanovi porodice jedan po jedan daju iskaze u policiji, naravno dobrim delom lazne, na osnovu cega mi gledaoci sklapamo kockice

 

daleko od originalnog, losa gluma, sve nekako neubedljivo

ali je meni debilu bilo zao da prestanem da gledam jer je jel u pitanju estonska serija, pa da im pruzim svojevrsnu podrsku (tako sto gledam piratsku verziju serije :laugh: ) :isuse:

 

ovo drugo jos gledam, trom se zove

https://www.imdb.com/title/tt11856246/?ref_=ttep_ep_tt

glavni glumac je relativno poznat danski glumac, inace pola glumaca su sa farskih ostrva, a pola danci, valjda nisu imali dovoljno ovih prvih da popune sve uloge :D

glavni utisak mi je sto se sve desava na farskim ostrvima

on je poznati novinar koji se posle mnogo godina vraca na ostrvo na poziv cerke novinarke i aktiviste za prava zivotinja (za koju do tog trenutka nije cuo) koju progone zbog price na kojoj radi

u trenutku kad on dolazi na ostvro, ona nestaje...

 

a sta znam, moze da prodje

ako nista moci cu da se razbacujem cinjenicom da sam odgledao seriju sa farskih ostrva :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Yellowjackets, mnogo volim Melanie Lynskey, gledam još uvek I sezonu, nadam se da kraj neće mnogo razočarati. Showtime je najavio da će snimati i drugu sezonu.

Srednjoškolski fudbalski tim sastavljen od tinejdžerki 1996. godine putuje avionom na državno prvenstvo. Avion se ruši i pratimo njih u divljini i preživele u sadašnjem vremenu.

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

samo da se pohvalim da sam posle estonske overio i kinematografiju, odnosno serijski program farskih ostrva :laugh::gospode:

ima li ko jaci? 

izazivam @morgana :fantom:

 

Pa imaju Estonci barem dosta super/ čudnih filmova od posle 2000., a u kratkim i animiranim su jedno vreme ubijali po festivalima. Just sayin'.

 

Vidi pod

Rainer Sarnet

Veiko Õunpuu 

Za kratke animirane zaboravih imena, guglanjem će se sigurno naći

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...