Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Tulsa je limunadica, da ne kazem boza, zabavno tu i tamo, moze da prodje.

 

Sada me kolebaš da li možda da probam da gledam. Prosto sumnjam da je Taylor Sheridan u stanju da dobaci do tog nivoa...

 

Meni je on nivo stroge vaspitačice i njene omiljene odgovorne dece. Mahom mu je sve baš tupo. Tu Tulsu odmeravam, kažem sebi da ga je možda Stalone malo digao, obzirom da vdim da ga guraju svi na sve strane, pa mu je ovaj uspešno pomogao.

 

Ako je stvarno limunadica oceđena od pretencioznih gluposti i, ako su glasne i neuverljive ložane i odurno patetične predstave o stvarnom životu razblažene u čistoj pitkoj vodi tek toliko da je zamute kao bozu, pa još na to, ako je par zrna šećera taman oponiralo toj infantilnog gorčini Sheridanovih priča, onda je Tulsa možda gledljiva i neobavezanom gledaocu poput mene...

 

 

Edited by Ajant23
  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, Ajant23 said:

 

Sada me kolebaš da li možda da probam da gledam. Prosto sumnjam da je Taylor Sheridan u stanju da dobaci do tog nivoa...

 

Meni je on nivo stroge vaspitačice i njene omiljene odgovorne dece. Mahom mu je sve baš tupo. Tu Tulsu odmeravam, kažem sebi da ga je možda Stalone malo digao, obzirom da vdim da ga guraju svi na strane, pa mu je ovaj uspešno pomogao.

 

Ako je stvarno limunadica oceđena od pretencioznih gluposti i, ako su glasne i neuverljive ložane i odurno patetične predstave o stvarnom životu razblažene u čistoj pitkoj vodi tek toliko da je zamute kao bozu, pa još na to, ako je par zrna šećera taman oponiralo toj infantilnog gorčini Sheridanovih priča, onda je Tulsa možda gledljiva i neobavezanom gledaocu poput mene...

Ma gledam samo zbog Stalonea, da je neko drugi u pitanju, odustao bi posle 15 minuta. Nema mesta nikakvoj analizi. 

Link to comment

Možda i ja probam, ako je stvarno gledljivo, a nije idiotsko štivo za idiotske analize kao ovo ostalo Sheridanovo...

 

Preplavilo mi onim debilnim vesternima, nisam u prvi mah ni provalio da je njegov onaj povratak u prošlost kao varijacija Jeloustona. Trebalo mi je pet minuta da shvatim, petnaest da prekinem. Četiri, pet serija, sve kao njegovo, gutam na silu zbog glumaca i dižem ruke.

 

Mislim se, bolje ukinuti dramsku produkciju nego ovo, na to se ionako svodi...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
On 23. 2. 2023. at 0:12, goofs said:

Tulsa King, iznenadjujuce zabavn i uglavnom dobar.

Ja kao uzeo da gledam, vidim da se pravi neki hajp i... tja. Odustao posle prve epizode.
Nešto mi je sve nekako ispeglano da bude kul, komično, baš nedostaje autentičnosti.

Link to comment

Najbolja stvar u seriji je lik jedne devojke koja vidljivo ne zna da glumi, ja se zajebavam ova mora da je u rodu sa Staloneom ili makar nekim producentom i proverim na netu i ono Staloneova kcerka.

Link to comment
Opa, sta se ponovo daje!
 
tX6pvUN.png
 
Ko je bese gledao ovo, [mention=295]Frank Pembleton[/mention] ?

Ja sam gledao ali ceđenje suve drenovine posle Elizabetine smrti mi je polako gurnulo seriju u zaborav... Prosto besmisleno...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...