Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Happy valley nikako da krenemo, skoro smo odgledali prve dve, pa nam se valjda može da odlažemo. našu ketrin sam gledala kao džuliju čajld na hbomaxu, žena može sve da glumi. ona i olivia kolman kraljice sveta. 

  • +1 1
Link to comment

lucky hank - bob odenkirk u ulozi melanholicnog, duhovitog profesora knjizevnosti na koledzu u nekoj usa zabiti.

 

lepo to ide u dosadasnje tri epizode, s dosta otvorenih tema, uglavnom obradjenih u direktnim odnosima izmedju glavnog junaka i likova iz okruzenja: zivot u senci uspesnijeg oca, takodje profesora i pisca; zivopisnih kolega s katedre; dekana i supruge kao glasova razuma i realnosti; samodopadljivih gen z studenata i sl.

 

kreatori serije: pol liberstin i eron zelman, prvih par epizoda reziju potpisao piter fareli.

  • Hvala 3
Link to comment

Poceo sinoc Devil in Ohio, dobacio do druge epizode. Sasvim uobicajeno hoce da pomire neki djavolji kult, traumu jedne izrezane djevojke, sa urbanim porodicnim, tinejdzersko-pubertetskim problemima. How yes no.

Link to comment
On 4. 4. 2023. at 23:23, kud u maglu Simoviću said:

jel se varam ili je prošlo neprimećena s03 happy valley

 

Hvala  na podsećanju, potpuno sam izgubila iz vida da se pojavila treća sezona. Odgledala u cugu za 2 dana  i makar se po stoti put ponavljala , ovi engleski glumci su  sve i svja glumačkog posla. Ne znam kako uspevaju da do poslednjeg detalja snime sve da bude ovako uverljivo

  • +1 1
Link to comment
On 4. 4. 2023. at 22:23, kud u maglu Simoviću said:

jel se varam ili je prošlo neprimećena s03 happy valley

 

Fala na ovom, sad sam stukao prvu sezonu, najzad nesto krsteno i radnja i gluma, sve super :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment
On 4.4.2023. at 1:53, black mirror said:

svima kojima se svidja yellowstone obavezno pogledati 1923. davno nisam ovako uzivao gledajuci neku seriju, i 1883 je dobar ali ovo jos bolje


Isto samo meni se malo vise svidja 1883., ali cekam sledecu sezonu 1923.

 

Glumci

 

:hail:
 

 

Sto napisa @kud u maglu Simoviću Helen Miren - steta sto ne daju Oskare za serije ne bi imala gde da ih stavi.

 

Timoti Dalton - mrzim ga vec intenzivno. Od Sekspira do vesterna.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Nabasala saltajuci kanale na The Ark.

Deluje gledljivo za ubiti vreme, vidi se da su se trudili. No daleko ispod od recimo The Expanse.

Zanimljivo mi sto je Balkan Media ukljucen, a izgleda i ministarstvo kulture Srbije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...