Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

2 hours ago, djeneralche said:

Uzeo da gledam Yellowstone i previse banalne kaubojstine za mene, odgledacu prvu sezonu ali tesko da cu da nastavim. 

 

I ja sam se bio malko smorio od silne kaubojstine prevashodno sto sam otprilike znao da je Montana, drzava u kojoj se serija odigrava skroz severno na granici sa Kanadom a posto sam barem ja navikao da kauboje vidjam u filmovima/serijama kada su u juznim republikama, tipa teksas, arizona i slicno sam mislio da je preterivanje dok nisam proguglao i video da barem pola populacije montane se bavi stocarstvom i da su bukvalni kauboji i da je u stvari Montana a ne Teksas cowboy country broj u Americi.

Link to comment
57 minutes ago, Zlurad said:

 

I ja sam se bio malko smorio od silne kaubojstine prevashodno sto sam otprilike znao da je Montana, drzava u kojoj se serija odigrava skroz severno na granici sa Kanadom a posto sam barem ja navikao da kauboje vidjam u filmovima/serijama kada su u juznim republikama, tipa teksas, arizona i slicno sam mislio da je preterivanje dok nisam proguglao i video da barem pola populacije montane se bavi stocarstvom i da su bukvalni kauboji i da je u stvari Montana a ne Teksas cowboy country broj u Americi.

Meni je kaubojstina ok ali ovde je nekako banalna, lik je uspeo u prve tri epizode da ubije tri coveka u nekim potpuno nezavisnim i random dogadjajima. Pa zigosanje radnika. Ima zanimljivih medjuljudskih odnosa ali previse banalnosti za moj ukus. Fotografija je vrhunska. 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, maheem said:

Danas pustio Kičićevu Mama i tata se igraju rata, pas i kravata, i baš sam zadovoljan. Super napisano, dobri detalji, gluma korektna za žanr, zabavno i emotivno.

Pogledala sam 2-3 ep oko Nove godine i... da, iznenađujuće neloše. 

 

Jedva čekanje:

 

  • +1 2
Link to comment

Shrinking - onako, ništa spec, pakao srednje klase. Osim što je Jessica Williams neopisivo sexy osoba i Harisona Forda su pustili da glumi običnog čoveka sa problemima posle 50 godina. 

Link to comment

Nabo na FoxCrime Roko Skjavone dobra krimi serija italijanska.
Preporučujem dobar miks humora i drame.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Nabo na FoxCrime Roko Skjavone dobra krimi serija italijanska.
Preporučujem dobar miks humora i drame.



....shiit has hit the fan.

Ovo izgleda dobro, samo mrka kapa da cu pronaci da gledam.

Link to comment

Znam da kasnim i da ste vec pisali, ali valja jos jednom pomenuti da "The Bear" mnogo zakiva, odlicna serija, slojevita.

 

Imamo li kuvara na forumu? Jel taj posao stvarno onoliko stresan?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...