Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, Mil@n said:

Druga sezona Morning Show mi odlična. Baš dobra. Uvukla me dobro, da sam jedno jutro gledao do 6 mrtav umoran, samo da bih završio, sa novim serijama to je baš retka pojava.

A meni suprotno, mnogo lošija od prve. Prava zbrka, ne znaju gde teraju.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, mraki said:

A meni suprotno, mnogo lošija od prve. Prava zbrka, ne znaju gde teraju.

 

Pa ne bih se složio... Mič se "iskupljuje", Bredli se cepa između sopstvene tragičnosti i genijalnosti i ambicioznosti, Aleks pokušava da se oporavi od svega iz prve sezone i da ispravi odnose koje je tada usrala, jedino što me smara je priča Daniela, "Gay Anchora", koji se bori za svoju™ stvar™, msm koga zabole... Protraćeni minuti. Komplikovan je odnos i Aleks i menadžera (meni ok lik) mada ona scena iz kola malo preglumljena. Karel mi je odličan, Aniston sva preparirana tj plastificirana (to mi je bio utisak i posle prve sezone, pa su ljudi rekli šta joj fali?! :wacko: Msm Simpa je i dalje, ali nema boru na licu.

 

Ne znam, meni dinamično, a i odnosi između likova su napeti, a to volim, kada gledam seriju i kada vidim da me briga za sve jednog lika, jasno je da je sranje. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Pa ne bih se složio... Mič se "iskupljuje", Bredli se cepa između sopstvene tragičnosti i genijalnosti i ambicioznosti, Aleks pokušava da se oporavi od svega iz prve sezone i da ispravi odnose koje je tada usrala, jedino što me smara je priča Daniela, "Gay Anchora", koji se bori za svoju™ stvar™, msm koga zabole... Protraćeni minuti. Komplikovan je odnos i Aleks i menadžera (meni ok lik) mada ona scena iz kola malo preglumljena. Karel mi je odličan, Aniston sva preparirana tj plastificirana (to mi je bio utisak i posle prve sezone, pa su ljudi rekli šta joj fali?! :wacko: Msm Simpa je i dalje, ali nema boru na licu.

 

Ne znam, meni dinamično, a i odnosi između likova su napeti, a to volim, kada gledam seriju i kada vidim da me briga za sve jednog lika, jasno je da je sranje. 

Istu smo diskusiju vodili i onda, ali gde nema bora… baš se vide godine, ali lepo ih nosi. 

Drago mi je da ti se svidela sezona, meni je baš dosta slaba.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li ste već pisali o BBC One seriji Cheaters. Jako čudan format od 9-10 minuta po epizodi, ali te uhvati kao Wordle i Rečko pa ti se gleda još i još i još. :D Zaplet prilično banalan ali pluta ka dubljem kako odmiču epizode. Likovi se odmotavaju u neočekivanom smeru od onoga kako ih vidimo u početku.

 

Generalno mi je sve trenutno što se prikazuje ili isto ili dosadno, pa mi ovo fino leglo kao lagana zabava. Preporuka za pogledati, ne gubi se puno vremena dok shvatiš da li prija ili ne.

 

 

 

Edited by Mos
Link to comment

ako ste kao ja gledali generation kill kada je izašao i onda nekako skroz zaboravili na ovu genijalnost pa nakon skoro 15 godina reprizirali- you 're in for a treat.

od ajsmena, pa preko zigija iz zice i njegovih neprestanih teorija podgrejanih spidom provided by us army naravno, pa preko novinara r stonesa, onog narednika imbecila sixte i na kraju potpukovnika koji sebe zove godfather i za koga sam bio ubeđen da sigurno ima ozbiljan problem sa glasnim žicama kad ono čovek glumi... u moru ovih novih netflix sranja i bledih novokomponovanih hbo-ovih pokušaja od mini serija- ovo mi je vratilo veliki kez na lice. 

 

 

:heart:

Edited by pariah
  • +1 3
Link to comment
Severence fino krenuo, dobra glumacka postava. Najvise mi ova prva epizoda vuce na Devs, mada malo konvencionalnija verzija.
 
 
odavno se za neku seriju nisam brže zagrejao, sve postavljeno pametno na početku.
jedino me brine ben stiler kao reditelj.
Link to comment

Ja cu cekati da se nakupi, Suspicion sam pogledao prve 2 pa me pojeo neizdrz.

 

Uzgred, 3. ep Suspicion bas losa, samo prazan hod, a prve dvije super. Jest da sam u medjuvremenu pogledao kompletnu izraelsku verziju al opet, ova 3. ep bezveze

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...