Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pre neke dve godine je bila jedna serija koja bi verovatno danas bila mnogo popularnija posto je radnja vezana za deep state i sirenje smrtonosnog virusa.

U pitanju je Condor, ima 10 epizoda i navodno je u planu i druga sezona, podseca malo na 24, Homeland, Americans i slicne preterano patriotske serije :D

 

https://www.imdb.com/title/tt6510950/

 

38k9260.png

Link to comment
On 19.5.2020. at 3:46, autsajder said:

Devs kao

 

  Reveal hidden contents

aktivacija nasumično simulirane sekvence iz beskrajnog obilja multiverzuma ili fokus na tačku u prostor-vremenu svemira u kojem živimo. Ili u kojem oni žive. Još se nije razjasnilo.

 

also

 

Devs (TV Mini-Series 2020)

 

ja zavrsila

 

komplikovano a u stvari prosto

 

bottom take a blue pill

 

samo se pitam da li i ono na kraju spada u multiuniverzum ili ne?

 

izludjivao me na momente zvuk i oni glasovi kukulele fazon. i dugacki i slowmotion kadrovi....for fuck sake!

 

kako god, vredi pogledati, pogotovu sto mi je sci-fi omiljeni zanr pa nemam sta drugo da gledam. na momente podseca na ex machina

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Dead To me - slabija mi druga sezona osetno. Prva je baš zanimljiva u kompletu, ovde se već malo leraju stvari u smislu cela epizoda ode na gluposti.

 

Link to comment

Odgledao Jelouston...
Dobro je ovo.
Kevin Kostner ima lepu veštinu da "ne smeta ostalima".
Redak kvalitet kod holivudskih zvezda.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

gledam

the last dance

 

 

doc o chicago bulls-ima i michael jordanom i uhvatim me nostalgija na moment koliko sam volela da gledam kosarku i Denis Rodmana i Boga Michael Jordan-a. 

 

Rodman je bio fakin bigger than life. obozavala sam njegovu odbranu, sav divlji, trendsetter za lgbtq generacije, tattoo filozofiju i slobodnu volju. Michael pak za deducation and perfection. kakav tim, kakva epoha u sportu, to se vise nikada nije ponovilo (ili sam ja omatorila...doduse posle izgubljenog meca izmedju sacramenta i la prestala sam zauvek da pratim kosarku pa mozda i vecinu drugih sportova...)

 

“you don’t put a saddle on the on the mustang”

 

 

exactly. 

Edited by mustang
Link to comment

Da citiram gorepomenutu seriju:

There's a saying out here. If your daughter's riding a horse, no one's riding her.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Jbmti,
Gledam NARCOS 3 sezona uh što se nerviram jbte!
Kako im izmiču svaki put



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Poslednja epizoda Milijardi se završava pesmom Home sweet home od Motley Crew-a.
Ovo je najbolja serija ikad :Hail:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...