Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Skoro sam završio prvu sezonu The Last Kingdom.

 

Dakle, sviđa mi se, gledljivo je, zapleti i priča su skroz ok, gluma može bolje, kao i kasting.

Ali u odnosu na prvih par sezona Vikinga koji su ko stvoreni za usporedbu, produkcijski i režijski ovo je tri puta lošije, glumački i po likovima da ne pričam. Ovo ne znači da ne treba gledati Last Kingdom koji je ponavljam skroz ok, samo su Vikinzi kidali žestoko u svakom smislu prve 3 sezone gde je krenuo pad. 

 

 

Link to comment

cekaj milane, gledaj dalje :)

 

alfred i uthred...ko god ih pisao za seriju, ruke mu se pozlatile!

 

meni vikinzi prvih par epizoda nisu legli na primer ali the last jeste

Edited by mustang
Link to comment

Gledaću, nema šta,  dobra mi je serija, ponovio sam dva puta. 


Samo su mi Vikinzi bukvalno klasa iznad u svakom smislu. Jedan Ragnar ih jede sve za doručak, ono je jedan od najjačih i najbolje osmišljenih/odglumiljenih likova ikada. 

Link to comment

Ne znam da li je isti lik u pitanju, predpostavljam da jeste. Tvorac Vikinga se dosta držao istorije i događaja iz iste - Michael Hirst. A znaš ga možda i po Tudorima.

Link to comment

vikinzi su jedna od najgorih serija ikad, a ako je ovo jos gore od vikinga onda moram gledati.

jedino lagerta je zena za sva vremena, sto bi reko marinko rokvic.

Link to comment

Black Sails je odlicna serija, ona lokacija gde su snimali je spektakularna, jedino sto ima malo melodramatike i to sto su neki likovi vise bodibilderi, a manje gusari :D

 

Nego upravo se zavrsila druga sezona serije What We Do in the Shadows, rekao bih da je za nijansu slabija od prve i da ima nekih recikliranih fora, ali svima kojima se svidela prva sezona, verujem da ce podjednako uzivati i u ovoj drugoj, opet je onaj "energetski vampir" ukrao svaku scenu u kojoj se pojavio, a vec je najavljena i treca sezona.

 

https://www.imdb.com/title/tt7908628/

 

j2KQL90.jpg

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

vikinzi su jedna od najgorih serija ikad, a ako je ovo jos gore od vikinga onda moram gledati.

jedino lagerta je zena za sva vremena, sto bi reko marinko rokvic.

 

Jel gora od Nemanjica?

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

taj ragnar iz the last kingdom se pojavljuje i u vikinzima?

nije. u last kingdomu se pojavljuje ube, ragnarov sin a pominje se ivar boneles. 

last kingdom je istorijski tacniji od vikings, ali vikingsi imaju jaču glumačku ekipu i skuplja je serija. takodje mislim da su kulise u vikings suviše ulickane. realnije mi deluju zgrade i prostorije u last kingdom

Link to comment
nije. u last kingdomu se pojavljuje ube, ragnarov sin a pominje se ivar boneles. 

last kingdom je istorijski tacniji od vikings, ali vikingsi imaju jaču glumačku ekipu i skuplja je serija. takodje mislim da su kulise u vikings suviše ulickane. realnije mi deluju zgrade i prostorije u last kingdom

A šta sa Kraljem Ragnarom, Utredovim ćaletom koji je bio samo u prvoj epizodi?

 

A sad ćao idem Tonija da počastim adekvatnim emotikonom.

 

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...