Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Isto i ja, ne mogu da gledam samo jednu epizodu nedeljno, tako da cekam da Billions kompletira sezonu, takodje jedva cekam i novu Succession sezonu.

 

Medjutim, serija ciju novu sezonu najvise iscekujem je Euphoria, ne pamtim kada mi se jedna serija te tematike toliko svidela, svih 8 epizoda su bile sjajne.

Radnja je vezana za srednjoskolsko ludilo kroz koje prolaze tinejdzeri u danasnje vreme, uz lako dostupne svakakve droge i sveprisutne drustvene mreze.

Zendaya je carica i mogao bih da je gledam dok satima ne radi nista, dok su Alexa Demie i Sydney Sweeney pravi melem za oci i znaju dobro da glume.

Nisam pretrazivao ovu temu, tako da ne znam da li se vec diskutovalo, ali preporucujem seriju svima koji vole sex, drugs & rock'n'roll hip-hop :)

 

https://www.imdb.com/title/tt8772296/

 

qzi67BM.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
Poslednja emitovana, tek je krenula sezona.
Da, poslednja emitovana.
Kasting je strašan, onaj Ekslrodov sidekik je takva faca da bi komotno mogli sa njim uspešan spin of da naprave. :Hail:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
8 minutes ago, steins said:

Da, poslednja emitovana.
Kasting je strašan, onaj Ekslrodov sidekik je takva faca da bi komotno mogli sa njim uspešan spin of da naprave. :Hail:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

 

mike? 

on kad se pojavi meni odmah osmeh na licu i sramota sta ce sledece da se desi. bez stida i srama :laugh:

 

uloga mu je legla fenomenalno i bas je zivopisan karakter. sta rece u poslednjoh...nesto tipa I lost one (child) to a poll, the other one to the Pope :laugh:...ludak

Link to comment
 
 
mike? 
on kad se pojavi meni odmah osmeh na licu i sramota sta ce sledece da se desi. bez stida i srama [emoji23]
 
uloga mu je legla fenomenalno i bas je zivopisan karakter. sta rece u poslednjoh...nesto tipa I lost one (child) to a poll, the other one to the Pope [emoji23]...ludak
Ali faca kad mu je pala na pamet ideja kako da reši problem s decom [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
Morao sam da stopiram sa se ismejem ko čovek



FTW

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Nakon “Narkosa” na Prvi program RTS-a stiže nova televizijska serija o jednom od najpoznatijih narko bosova – Joakinu “El Čapu” Gusmanu koji se trenutno nalazi na izdržavanju doživotne robije u zatvoru u Koloradu. (El Chapo, 2017)

 

Ova napeta i uzbudljiva drama istražuje životnu priču jednog od svakako najozloglašenijeg kriminalca na svetu.

 

Gledaoci će imati uvid u tri razdoblja: kad je bio tek jedan od članova kartela Gvadalahara (i radio u obezbeđenju), njegov uspon tokom 90-tih godina kao i njegov pad. U seriji je verno prikazan i njegovo čuveno bekstvo iz zatvora kao i hapšenje o kom su izveštavali gotovo svi svetski mediji.

 

sreda, 27. maj: El Čapo (RTS 1, 23.00)

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sinoc probala normal ppl i ugasila posle 13 minuta, vec ima super srednjoskolska sex education koju sam odgledala u cugu. Mada sam sinoc probala jos i Hollywood i Outlander i prekinula ih, mozda mi je bilo takvo vece. 

Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Nakon “Narkosa” na Prvi program RTS-a stiže nova televizijska serija o jednom od najpoznatijih narko bosova – Joakinu “El Čapu” Gusmanu koji se trenutno nalazi na izdržavanju doživotne robije u zatvoru u Koloradu. (El Chapo, 2017)

 

Ova napeta i uzbudljiva drama istražuje životnu priču jednog od svakako najozloglašenijeg kriminalca na svetu.

 

Gledaoci će imati uvid u tri razdoblja: kad je bio tek jedan od članova kartela Gvadalahara (i radio u obezbeđenju), njegov uspon tokom 90-tih godina kao i njegov pad. U seriji je verno prikazan i njegovo čuveno bekstvo iz zatvora kao i hapšenje o kom su izveštavali gotovo svi svetski mediji.

 

sreda, 27. maj: El Čapo (RTS 1, 23.00)

 

Odličan potez RTS-a. Nakon gledanja tog najobičnijeg smeća će i njihove najgore informativne emisije delovati ultrakvalitetno...

Link to comment
On 27.5.2020. at 16:42, extragluv said:

gleda li ko normal ppl sa hulu-a

 

cuo sam da je pizdarija od hipsteraja

Kristina Kovač oduševljena! :D

Link to comment
On 19.5.2020. at 22:28, vookela said:

Zbindzovao Le bureau...fantasticna serija, kakav kraj...prokletstvo posla.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

 Jelda da jeste :) Ja sve čekam da se jave oni koji su odgledali pa da malo komentarišemo :D Rekla bih da posle ove neće više biti nastavaka al vrag će ga znati 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...