Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@kud u maglu Simoviću negde spomenuo la casa de papel, ja hajde odmah da vidim ... i navadio sam se kao na drogu. Spucao sam 4 sezone za 6 dana, nije mi bilo dobro. 

 

imate li nešto slično ovako ekstremno dinamično da preporučite?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Odgledaj Luthera... Da ti prodju te "limunada serije" :D

Da te zaboli glava od atmosfere...posle prve sezone ces traziti nesto iz te kategorije "laka zabava" serije :D

Metaforicki pisem, meni je Casa odlicna serija

Link to comment

Počeo sinoć da gledam Bosch, međutim zaspao sam posle 10 minuta. Znam da svi hvalte tu seriju da je dobra, i verujem vam da je tako, ali ona casa je izgleda bila neki speed pa ću morati sebi da odaberem neku drugu drogu za skidanje.

 

Tako sam se u početku smorio sa Breaking bad, ali vi kažete da je super. Pa pogledao drugu epizodu na silu...ne ide mi. Pa na silu treću, pa četvrtu...i kliknulo mi. Kod mene je izgleda sve stvar navike i očekivanja. 

 

by the way, Luther sam gledao prvu kompletnu sezonu pre nekoliko godina. Ne bih to. Ok je, da se razumemo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 9.5.2020. at 1:42, BlackGeorge said:

@kud u maglu Simoviću negde spomenuo la casa de papel, ja hajde odmah da vidim ... i navadio sam se kao na drogu. Spucao sam 4 sezone za 6 dana, nije mi bilo dobro. 

 

imate li nešto slično ovako ekstremno dinamično da preporučite?

 

Casa de Papel je za decu, a od tih akcionih dinamickih serija, Braquo je za prave muskarce :)

 

https://www.imdb.com/title/tt1429534/

 

ABnTm3C.jpg

 

Medjutim ima jedna jos bolja, ali nije bas za svakoga, posto je Мажор samo za prave muskarcine :D

 

https://www.imdb.com/title/tt4426042/

 

 

UBMkNib.jpg

 

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
5 hours ago, Бруклинский said:

od tih akcionih dinamickih serija, Braquo je za prave muskarce

 

Vise je kao The Wire ili kao The Shield?

Link to comment
On 9.5.2020. at 1:42, BlackGeorge said:

@kud u maglu Simoviću negde spomenuo la casa de papel, ja hajde odmah da vidim ... i navadio sam se kao na drogu. Spucao sam 4 sezone za 6 dana, nije mi bilo dobro. 

 

imate li nešto slično ovako ekstremno dinamično da preporučite?

ima. profugos, čileanci

al samo prva sezona, druga je meh. možda i zato što sam je gledao dosta posle prve, al me hajp i dalje držao

Link to comment

Zamenio sam dan za noć ko nikad do sad, poslednjih 10 dana ležem u 5-6 a ustajem oko podneva. Uglavnom sam muziku lešio noću, pa onda The Expanse nastavio tamo gde sam stao. Priča je ok ali glumaaaa i script...Nikako da se naviknem. 

Jutros pustio The Big Little Lies, pogledao tri epizode i oduševio se. Soundtrack bi mogao biti mnogo bolji al to je mizerija u kompletnom utisku.

Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:

 

Vise je kao The Wire ili kao The Shield?

 

Mnogo vise podseca na Shield, a rekao bih da je i znatno bolja, svakako vredi pogledati ukoliko volis takav tip serije.

Link to comment

Bates motel - na polovini sam druge sezone, i iz nekog razloga još nisam odustao pošto ima otežavajućih okolnosti. Dobro, povremeno malo premotam:wicked:.

 

Serija je previše razvodnjena, i ima zaista nepotrebnih stvari; ništa nije ostalo od horor atmosfere iz originala, često se sklizne u preterivanje...mada, na neki način je uklopljeno tako da može da se gleda, iako često dođem u iskušenje da batalim. Pogledao sam ocene, odlične su i na IMDBu i na Rotten tomatoesu...možda ću da popravim mišljenje ako ne budem udustao u međuvremenu.

Link to comment

Odgledao Poslednje Kraljevstvo - dobro je ovo, zabavno i nepretenciozno. 

Malo se radnja ponavlja, al jbga, to je što je. Svidja mi se kako su prikazali tadašnju vlastelu, kontam da nisu mnogo pogrešili :D

 

Zna li se hoće li biti V sezone? Nešto mi je kraj bio ni tamo ni ovamo :unsure:

 

E da ko voli trilere i politiku, neka odgleda Looming Tower, baš me prijatno iznenadilo

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...