Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

6 minutes ago, vookela said:

Ne verujem...jbg ne znam da stavim onaj spojler pa da pisem...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

[ spoiler ] [ / spoiler ]
 

bez razmaka, a između tekst

Link to comment

Aj da probam...

 

 

 

obzirom da su Malotruu sjebali ono do cega mu je najvise stalo, slomili su ga i posled ja scena njega na onoj livadi to prikazuje...coveka koji je izgubio sve. Mialio sam da ce mu cerku likvidirati ali je ovo bila vrv i naplata za ranije mesanje u ruske afere pa su se resili i njegove devojke. Odusevila me ta spora brzina pra lje ja zapleta, bez spec. efekata, ludila u Bond stilu i slicno. Tacno da osetis kako se neko pusti niz vodu zbog visih ciljeva, kako nevini stradaju, kako se interesi velikih preplicu...

 

 

 

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Da krećem Last Kingdom? Većina od narednih 5 glasova dobija :D Vidim da ima 4 sezone pa da se ne zalećem... Dajte neku komparaciju sa Vikinzima npr.

 

Završio sam Atlantu. Nekako mi nešto fali, pola drama pola komedija, ali u biti™ nekako sve na pola. Ima jako zanimljivih epizoda, ali malo i neuspelih eksperimenata. U suštini mi je bilo zabavno, ali nekako sam očekivao malo više, svega se dotakli ali ništa konkretno razradili, epizode od 20ak minuta ne pomažu.

Link to comment

čuš da li da gledas....

prve tri sezone su cist masterpiece. cetvrta je proletela. 

vikinge nisam gledala, ovde su prisutbi ali nisu glavna tema

Edited by mustang
Link to comment

Jel gledao neko Snowpiercer? Film nije bio nešto naročito, pa ne znam šta bi moglo da se očekuje od ovoga.

 

Edited by Arkadija
Link to comment
On 2.6.2020. at 1:02, Frank Pembleton said:

Odgledao NARCOS sve i Mexico...
Nije loše...



... Shiit has hit the fan...
 

Ja se opasno smorio sa El Čapom. Baš pad u odnosu na Narcos. 

Link to comment

Succession je ozbiljno dobro urađena serija o finansijskoj uber eliti, kojoj sve materijalno u životu samo pada pod noge. Svi likovi su grozni ljudi - sebični, prevrtljivi, bolesno ambiciozni, korumpirani, sadisti prema podređenima, ponizni pred šefovima.. a zaplet dobro vozi kroz tu žabokrečinu borbe za pozicije i uspon u poslovnoj hijerarhiji. I bogati plaču, uz dobru glumu i produkciju na nivou. Uvjerljivo je u proleterskim očima. (Dobro osim kad gliser pod crnogorskom zastavom krene na poslovni sastanak negdje iz Dalmacije do Tasosa i vrati se istog dana.)

 

Nisam fan bindžovanja, ali me je povuklo par puta da pogledam 2-3 epizode za dan. Treća sezona treba da krene svakog trena poslije korone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...