Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

al ozbiljno, uzasni je sve neuverljivo, ima milion plotholova, glavni glumac se samo kezi i klimata glavudzom. da nije po difoltu zanimljive tematike i lagerte, niko ne bi gledo.

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

A šta sa Kraljem Ragnarom, Utredovim ćaletom koji je bio samo u prvoj epizodi?

 

A sad ćao idem Tonija da počastim adekvatnim emotikonom.

 

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

 

 

 

nije ni on istorijska licnost. on je klasican predstavnik vikinga koji su upadali u englesku. od danaca su ubba i guthrum istorijske licnoste, kao i alfred sa porodicom. period u kome je alfred pisao hronike je mnogo istorijski tacniji od perioda posle njegove smrti.

naravno, i knjiga je malo preciznija od serije. 

 

tesko je napraviti neko delo o vikinzima posto oni nisu vodili pisane zapise. ono sto se zna o njima je u najvecoj meri pokupljeno od naroda koji su sa njima sretali

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, ToniAdams said:

al ozbiljno, uzasni je sve neuverljivo, ima milion plotholova, glavni glumac se samo kezi i klimata glavudzom. da nije po difoltu zanimljive tematike i lagerte, niko ne bi gledo.

 

Kako bre neuverljivo, ekipa iz prve sezone je toliko dojajna da kao da ih je neko teleportom vratio iz onog vremena. Serija je brutalna u smislu mnogo krvi, scene masovki i uopšte borbi su odlično urađene (u tom smislu, Lost Kingdom je kao da su ga deca snimala, na momente je baš amaterski), za Ragnara si prvi koji je rekao da se samo kezi i klimata glavom (a i da je serija đubre, takođe), lik je jako kompleksan što se kroz razvoj serije i potvrđuje. Takođe, svi ti Vikinški obredi i običaji kao i kultura uopšte su, koliko je poznato, verno preneseni, a mislim da je serija za kostimografiju i sl dobijala više nagrada.

 

Eto, i ja ozbiljno da odgovorim, kvalitet je posle neke treće sezone jako padao, ali u početku je stvarno vozilo odlično, no ok™.

Edited by Mil@n
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

A kakva ti serija?

 

Prepoznao sam jednu junakinju koja je ista kao moja bivša komšinica tako da je valjda autentična...

Link to comment

serija 4400

 

znaci 04 sezona 06 epizods the marked ce mi eksplodirati glavu. snimana 2006-7, prica o bill gejtsu i svetskoj dominaciji

 

wtf?!?

Edited by mustang
Link to comment

a sledeca epizoda navodni mesaja proglasio autonomnu teritoriju u sijetlu...sta su antifa i blm i Qanonci gledali 4400 pa prepisali od njih?

 

 

Edited by mustang
Link to comment
On 14.6.2020. at 18:17, askeladden said:

Uhtred iz serije je bas lol.

 

Istina. Možda ne baš, ali uopšte nisam oduševljen performansom. Mustang ga verovatno gotivi jer je hot. :)

 

Druga sezona baš dobra, though, na pola sam.

Link to comment

uthred, son of uthred :wub:

kao uthred karakter bas hot al kao glumac alexander samo lep covek

 

father biocca je isti ja. on mi omiljen lik ... duhovit, zivcan, brz, lojalan, voli i voljen...

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...