Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Succesion izuva.

 

Nego, iskočio mi Princ od Bel Era na netflixu, reko ajde da pustim koju, nisam ga gledao tipa 25 godina. I jako prijatno sam se iznenadio, humor zdrav i kvalitetan, Vil Smit bolji iz sezone u sezonu, dosta je pokupio od Edija Marfija koji je u to vreme kidao sa stend apom, Karlton je BOG, barmen Džofri i Džez, fenomenalni likovi, ostali su ok, ali ovi nose sve. Karltonovi modni trendovi su priča za sebe, plačem bukvalno samo kada se pojavi u onim polo džemperima, šljaštećim i drečavim snobovskim dezenima, umirem. Sve u svemu, do jaja mi, nisam se nadao da ovako dobro odoleva zubu vremena.

Link to comment

Meni jednostavno prva nije legla, drugu neću ni da gledam.

Od početka je nešto flailo, i očekivao sam da će kako serija bude odmicala postati bolje, dobiti neki smisao. Ali ništa, likovi su retardirani svi do jednog, što bi vlajda trebalo da bude zabavno, no meni je prosto dosadno.

Edited by mraki
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Meni jednostavno prva nije legla, drugu neću ni da gledam.

Od početka je nešto flailo, i očekivao sam da će kako serija bude odmicala postati bolje, dobiti neki smisao. Ali ništa, likovi su retardirani svi do jednog, što bi vlajda trebalo da bude zabavno, no meni je prosto dosadno.

 

Slika i prilika razmazene dece prebogatog tate. Meni od pocetka smeta sto ih je 4 - jedan se razume u posao i kao trudi, ali je luzer i dzanki, drugi se ne razume niti ima zelju da ista nauci, ali kao ima "kliker", treci je visak totalni, dok je Shiva kurcevita odbegla kcer koja zeli da se dokaze van kruga porodice, ali joj ipak imponuje misao da moze biti naslednica imperije.

I pored toga mi je prva bila gledljiva, imala je neki tempo, nesto se desavalao.

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Meni jednostavno prva nije legla, drugu neću ni da gledam.

Od početka je nešto flailo, i očekivao sam da će kako serija bude odmicala postati bolje, dobiti neki smisao. Ali ništa, likovi su retardirani svi do jednog, što bi vlajda trebalo da bude zabavno, no meni je prosto dosadno.

retardinjo serija, sa onim još retardiranijim pauzama u dijalogu

 

drame niđe, humora još manje

Link to comment

Upravo to, ni drame ni humora.

Ne liči mi ovo uopšte na HBO, ne bih nikad pogodio da je njihova serija da ne piše. Nekako je očigledno ispod njihovog standarda, i produkciono i glumački. Čak nema ni eksplicitnih scena, a nije da se ne bi uklopilo u radnju. :D

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...