Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledalo mi se nešto kratko a smešno pa se setio da sam ovde video da se hvali noresemen.

Kratko jeste, smiješno mestimično, a ima i ogromna plava žena :wub:.

Ipak nije dobro kolko sam se nadao.

Drugu sam odgledao i vidim da je i neki zaplet u perspektivi, pa im kanim dati još koju ep fore.

Link to comment
On 20.6.2019. at 3:57, Skyhighatrist said:

 

 

Tuskegee Airmen, tek par stotina ih je letelo, a bombarderskih posada je bilo baš malo.

 

Anyway, osim što je zanimljiva crtica, ovo zapravo potcrtava činjenicu o segregaciji. Ne bi ih ni učili da lete, da nije bilo političkog pritiska.

 

 

 

 

Screenshot-20190907-200624.jpg

Link to comment
our boys
izraelci vs palestinci 2014. i početak sukoba. atipična dramaturgija, kad se to savlada sve ide ko po loju
ne obazirati se na imdb ocenu, i komentare

Gledao, dobro pogodjena atmosfera Jerusalima i mrznje Jevreja i Arapa. Mada, za nase prostore nista novo, nazalost


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Snowfall druga sezona. Taman fino što na HBOGO izbacaju 1 nedeljno. Taman mjera za pogledat. Obije sezone nisu izgubljeno vrijeme. Kako malac postaje zajeban Breaking Bad na 78 obrtaja:)

Link to comment
On 7.9.2019. at 2:38, Host said:

Iskopao seriju koju sam obozavao kao klinac. Tad sam se zaljubio u pustinju, tuarege i Andie MacDowell.

 

Secret of the Sahara je snimljena u RAI produkciji po romanima Emilija Salgarija. Muziku je pisao Ennio Morricone, a glavne uloge igraju Michael York, Ben Kingsley i Andie MacDowell. Cim je pisana po Salgariju znaci da je avantura sa primesama mistike, a u ovoj izvedbi i elementima Indiane Jones. Produkcija je dosta cheesy iz ove perspektive, ali je serija svejedno :thumbup:.

 

i miguel bose kao el halem :wub:  

bila je ona jeziva scena kad ga zakopaju u pesak...

 

negde u tom periodu bila je jos jedna serija, ne mogu da se setim ali mislim da se davala u okviru nekog nocnog programa, znam da je bilo leto, i zvala se "u zagrljaju skorpiona" (neki baja zavodi zenske i sa svakom planira da se zeni, a valjda se i ozeni, i svakoj poklanja privezak zlatnog skorpiona pa iscenira svoju smrti....)

i ako me secanje dobro sluzi jednu od glavnih zenskih uloga igrala je katarina oksemberg

Edited by gagilija
Link to comment
1 hour ago, gagilija said:

negde u tom periodu bila je jos jedna serija, ne mogu da se setim ali mislim da se davala u okviru nekog nocnog programa, znam da je bilo leto, i zvala se "u zagrljaju skorpiona" (neki baja zavodi zenske i sa svakom planira da se zeni, a valjda se i ozeni, i svakoj poklanja privezak zlatnog skorpiona pa iscenira svoju smrti....)

i ako me secanje dobro sluzi jednu od glavnih zenskih uloga igrala je katarina oksemberg

 

Mislis na ovaj film?

https://www.imdb.com/title/tt0100494/

 

Link to comment

Odgledao Ubistvo Đanija Versaćia. 

Nije loše, ali je daleko od vrhunskog uretka. Prvo, sam motiv za ubistva (isti lik je izrokao pet ljudi) je i dalje konfuzan i nejasan, al ono što seriju imho ozbiljno degradira su vremeski skokovi bez ikakvog smisla i logike. i to tako da se sprečava stvaranje bilo kakvog dramskog suspensa, naboja i tenzije, prikažu ubistvo pa te vrate par dana, meseci, godina unazad i tako redom i random.

 

Nije mi žao što sam odgledao, doduše, ali moglo je to mnogo bolje. Ubica je svakako zanimljiv lik.

Link to comment

pa nisu baš vremenski skokovi, obrnuta hronologija, postoji jasna struktura (i smisao i logika). ali da, nisam skroz načisto koliko se sve to isplatilo. u početku je šljakalo super, onda se sezona malo izduvala pred kraj.

 

ali sve u svemu vredi i preporučujem, ako ništa drugo a ono makar zbog darena crissa

Link to comment

Odgledao Years and years, na jedvite jade,poslednje dve epizode nisam ni pratio priču samo onako mehanički frejm po frejm 

Neprijatna količina levičarenja,to je i suština seriju,nisu ni pokušali bar malo suptilno nego direktno u kameru,

kao neki gardijansko-liberastički probagandi uredak . Lepo je videtu Emu Tompson

 

Pratim poslednu sezonu Affair isto sa pola mozga,povremeno sevnu gola nedra taman kad se spremim za alt+f4

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...