Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 24.8.2019. at 12:49, Frank Pembleton said:

Jel to HBO?Ima li ga na HBO OD?

 

ima na hbo go (pa valjda ima i na ostatku hbo)

inace komentari na imdb su pravo blago - kao dnevnikov dodatak 90-ih samo kosher izdanje :frust:

Link to comment
11 hours ago, Tresko said:

E, odgledah nekoliko epizoda Pennyworth-a. Klasičan DC-jevski komad. Kao da gledaš strip uživo. Sa preterano naglašenim šikljanjem krvi i grafičkim nasiljem.

 

Hvala - taman da se pogleda u naredne 3-4 nedelje dok ne pocnu nove sezone standardnih serija...

Link to comment
7 minutes ago, mraki said:

Za Succession sam čuo toliko oprečnih mišljenja da moram da pogledam što pre i dam svoj sud...:D

 

Završio sam sezonu juče, jebem li ga, ne znam kako nekome može ovo da se ne svidi... Poštujem svakako oprečna mišljenja, zato treba svako da proba i ako mu se ne svidi da ga lepo napušavamo :D

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

City on a hill stvarno fino vozi, ali braca Irci su bas bezveze.

 

Meni su braća bila najbolji deo. Oni policijsko-politički zapleti sa Bejkonom i Discount Obamom, to mi nekako isiljeno deluje, kao neki Wire u pokušaju. Ali u totalu je ipak ostao dosta dobar utisak.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Meni su braća bila najbolji deo. Oni policijsko-politički zapleti sa Bejkonom i Discount Obamom, to mi nekako isiljeno deluje, kao neki Wire u pokušaju. Ali u totalu je ipak ostao dosta dobar utisak.

Eto, bas sam mislio da si ti popljuvao svo nerealno ponasanje. Niko zdrav u glavi ne bi vodio onu budalu na "ozbiljan" posao, dok je stariji jednolican kao Dzon Dep u svojim filmovima. Mladji je savrseno skida lik, mora se priznati. Tek sam na 3. ep..

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Meni su braća bila najbolji deo. Oni policijsko-politički zapleti sa Bejkonom i Discount Obamom, to mi nekako isiljeno deluje, kao neki Wire u pokušaju. Ali u totalu je ipak ostao dosta dobar utisak.

 

uzasno je diskutabilna motivacija likova kroz celu seriju...

Link to comment
40 minutes ago, Bright Billy said:

uzasno je diskutabilna motivacija likova kroz celu seriju...

 

Jeste, krenulo je od "clean up this town", pa se prešlo na opsesivno skupljanje političkih poena, da bi sve kulminiralo u veštački iskonstruisanom sukobu dvojice protagonista bez jasnog motiva (osim "nameštamo se za sledeću sezonu" motiva.)

 

@kipo Pa kao u cajtnotu su, nemaju mnogo izbora, krv nije voda, itede. To što je stariji brat pritom emotivan kao ajkula meni je bilo prilično upečatljivo.

Link to comment
On 29.8.2019. at 5:11, Weenie Pooh said:

 

Jeste, krenulo je od "clean up this town", pa se prešlo na opsesivno skupljanje političkih poena, da bi sve kulminiralo u veštački iskonstruisanom sukobu dvojice protagonista bez jasnog motiva (osim "nameštamo se za sledeću sezonu" motiva.)

 

@kipo Pa kao u cajtnotu su, nemaju mnogo izbora, krv nije voda, itede. To što je stariji brat pritom emotivan kao ajkula meni je bilo prilično upečatljivo.

U toj irskoj familiji najbolje je napisana i odglumljena žena starijeg brata. Igra presing po celom terenu, počevši od ćerke, preko muža, devera i njegove familije, završno sa svekrvom. Žena zmaj.

On 23.8.2019. at 17:29, kud u maglu Simoviću said:

our boys

izraelci vs palestinci 2014. i početak sukoba. atipična dramaturgija, kad se to savlada sve ide ko po loju

ne obazirati se na imdb ocenu, i komentare

Čak je i Natjenahu stigao da popljuje seriju, jer mu kvari sliku glasačkog tela. Meni se serija dopada, osim Simona. Njegov lik je dobro napisan, ali je glumac očajan.

Link to comment

majndhanter 2 jednako dobar kao i prvi. po meni je suvisna prica o decijem ubistvu koja, manje vise, postoji samo zbog jedne recenice koju izgovara reganov savetnik i reference na to koliko takva tehnika moze biti opasna stvar u rukama budala. ok, mozda je to moglo da bude tu ali onda je taj deo morao biti ubedljivije uradjen. ostatak je super, mislim da se zaboravlja da su scenaristi vezani nekom stvarnim dogadjajima i da ne mogu bas sve izmisliti.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...