Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni je prva sezona fleabag bila dosta kilava, deluje mi da je waller-bridge prosto malo previse zadovoljna idejom da u glavnu ulogu stavi 1 ljubiteljku seksa, kradje i ruznih reci. plus, malo se preteruje s jim halpert pogledima ka kameri i ismevanjem ostalih likova. no, sesta epizoda opravdava svo ulozeno vreme do tad i trasira put za drugu sezonu, koja je prosto bolja u svakom pogledu. tu vec imamo kompletniji uvid u fleabag kao osobu, religijske teme su posteno predstavljene, a nije zgoreg ni sto seksi svestenika igra andrew scott. jasno, finale opet najbolje.

 

u bitnijim vestima, vratio se lodge 49, ultimativna hangout serija :sleep: dud je zaista novi the dude, a ovog puta nema ni waltera da ga smara...

Link to comment

Ne secam se da li je ovde spominjana BBC-jeva serija Informer, ja slucajno naleteo trazeci nesto za Paddy Considina. Bas dobro uradjena. Ono... borba protiv terorizma, surova realnost, sjebani zivoti... Considine odlican ko i uvek, klinac koji igra tog glavnog dousnika prijatno otkrovenje, pojavljuje se i Djuricko, a bogami i Zastava oruzje dobilo reklamu.

 

Nadam se da ce biti i 2. sezone..

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

our boys

izraelci vs palestinci 2014. i početak sukoba. atipična dramaturgija, kad se to savlada sve ide ko po loju

ne obazirati se na imdb ocenu, i komentare

Jel to HBO?Ima li ga na HBO OD?

Link to comment

u nedostatku sta da gledam pred spavanje poceh blacklist. za sada su srbi u tri epizode bili losi momci, ali ni jednom da potrefe srpsko ime :laugh:

zadnji put je imao cisto poljsko ime hahahahah

glavna glumica bas nesimpaticna. ko da ce da se usere svaki moment.

Link to comment
10 hours ago, jms_uk said:

Ja kupih prve dve epizode, ali nisam jos odgledao.

E, odgledah nekoliko epizoda Pennyworth-a. Klasičan DC-jevski komad. Kao da gledaš strip uživo. Sa preterano naglašenim šikljanjem krvi i grafičkim nasiljem.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...