Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 8.7.2018. at 16:14, 3opge said:

TOGETHERNESS

 

braca Duplass su autori, uspeva da me nasmeje a ima i dobro obradjene probleme u seksu

 

 

amanda-peet-4033-e1435163258112.jpg?w=90

 

Moze pomoc na PM, gde da nadjem drugu sezonu a da nije neki propali torent?

Link to comment

abramovićkatm je vrh riba, najjača u seriji, a lori & kiki, to bi voleo da vidim


nosata mi je do pojave andergraund artistkinje bila favorit br 1

 

 

Link to comment
10 hours ago, John Coltrane said:

Odlicni Nasi momci. Kad porastem bicu Simon. Hvala kumse na preporuci.

Jel naginje na propagandu Izraelsku ili je taman kako treba? 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Jel naginje na propagandu Izraelsku ili je taman kako treba? 

 

 

 

Iznenadjujuce objektivno, ako mogu tako da se izrazim. Cekamo kraj, doduse.

Link to comment

Kriminal: Nemačka je deo Netflixove franšize "Criminal", koja ima zanimljiv koncept. Radnja se odvija u četiri evropske države, Velikoj Britaniji, Nemačkoj, Francuskoj i Španiji. Radnja serije odvija se isključivo u i oko policijske sobe za ispitivanje i snimane su na jeziku svake od država, ali su priče različite. Fokus je bačen na intenzivni mentalni konflikt između detektiva i sumnjivaca. Zanimljivo je da je korišten isti interijer (prostor policijske stanice) za sve serije franšize.

 

 

 

Ostale trejlere nadjite sami :D 

 

Skinuo sam Criminal:Germany.. deluje jako dobro

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Kriminal: Nemačka je deo Netflixove franšize "Criminal", koja ima zanimljiv koncept. Radnja se odvija u četiri evropske države, Velikoj Britaniji, Nemačkoj, Francuskoj i Španiji. Radnja serije odvija se isključivo u i oko policijske sobe za ispitivanje i snimane su na jeziku svake od država, ali su priče različite. Fokus je bačen na intenzivni mentalni konflikt između detektiva i sumnjivaca. Zanimljivo je da je korišten isti interijer (prostor policijske stanice) za sve serije franšize.

 

 

 

Ostale trejlere nadjite sami :D 

 

Skinuo sam Criminal:Germany.. deluje jako dobro

odlicna serija. odgledao sam moje svabe i poceo engleze

Link to comment

dosadna do zla boga. dve epizode od mene su dosta. kao da je acting 101, screenwriting 101 nivo...losa kopija one druge ne tako lose serije, isto bbc, gde u poslednjoj epizodi se sve razjasni u sobi za ispitivanje. ne mogu da ss setim kako se zove, internal affairs? policajci koji istrazuju druge pandure

 

te bbc criminal dramas me po glumi podsecaju na nase lose filmove. sve je teatralno, pa ustogljeno pa odjednom nesto drugo....oh my God, ocete li se dogovoriti!

Edited by mustang
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...