Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:isuse: 

 

Ne može ništa da bude standalone, da prva sezona ostane i poslednja jer se serija zove po knjizi koja se zove po brodu čija je priča jebeno završena.

 

Ne, hajde sad da pravimo nešto sasvim drugo, bez ikakve veze sa istorijskim događajima. Drugi showrunners, scenaristi, režiseri, glumci... ali obavezno da to uglavimo pod istu etiketu. What could go wrong?

Link to comment

Naleteh na ovaj klip

 

 

pa dobih zelju da pogledam novi 90210. Nisu lose zamislile Donna i Kelly, kao Curb your enthusiasm, svi glume sebe, kKoriste percepciju o njima u javnosti da bi se i sami sebi podsmevali. Nije to taj nivo komedije naravno, ali nije ni lose..

 

Glumci zaista ne izgledaju mnogo starije, Brenda najprirodnija od zenskinja, Kelly bi mogla malo da oladi sa botoksima..

Link to comment

 javi....

sve cekam oce li neko neko reci rec-dve o toj seiji

 

 

 

ian, ovaj desno na snimku) je prva holivudska zvezda koju sam srela kad sam se preselila u LA. bilo je to u target radnji (fensi wallmart i mnogo manji), drzao je vrata od lifta da bih usla. nisam ga iz prva prepoznala, niti gledala, al posto je bio plav (moj tip...plav svetlo braon, ridji) morala sam da bacim instiktivno pogled. valjda sam bila zadihana pa sam jos nesto i odvalila kada se nasmejao i  tada ga prepoznah. a da, ima dobro telo, vrlo je lean al ono sto me je iznenadilo je pristojnost i kavaljerstvo! malo smo izbrbljali, cuo za srbiju...

srecem ga po komsiluku nekad sa decama :wub: i zenom a nekad sam.  i kad god pomislim na kavaljer i muskarac, eto, steve iz 90210 mi padne na pamet. deluje mi da je moj covek, na zemlji, opusten

Edited by mustang
Link to comment

Vrljam po VOD usluzi HBO Od I kao šta da gledam sve manje-više odgledao i kao ajde ovaj Strike Back...
Majko mila, lebe mekani!
Koliko su oni para ulupali I treš sranje jbte!
Tu se čak i pojavljuju neki "ozbiljniji" glumci, koje su, cenim morali da plate...
Pa jbte!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 javi....

sve cekam oce li neko neko reci rec-dve o toj seiji

 

 

 

ian, ovaj desno na snimku) je prva holivudska zvezda koju sam srela kad sam se preselila u LA. bilo je to u target radnji (fensi wallmart i mnogo manji), drzao je vrata od lifta da bih usla. nisam ga iz prva prepoznala, niti gledala, al posto je bio plav (moj tip...plav svetlo braon, ridji) morala sam da bacim instiktivno pogled. valjda sam bila zadihana pa sam jos nesto i odvalila kada se nasmejao i  tada ga prepoznah. a da, ima dobro telo, vrlo je lean al ono sto me je iznenadilo je pristojnost i kavaljerstvo! malo smo izbrbljali, cuo za srbiju...

srecem ga po komsiluku nekad sa decama :wub: i zenom a nekad sam.  i kad god pomislim na kavaljer i muskarac, eto, steve iz 90210 mi padne na pamet. deluje mi da je moj covek, na zemlji, opusten

 

Ima scena bas u ovoj prvoj epizodi, kada se okupljaju u Vegasu na taj kao reuinion, i ulaze Steve i Andrea zajedno i Steve kavaljerski drzi vrata..

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...