Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gospodin Avila produkcija HBO Latin America. Počeo ga juče gledati jer nisam znao šta bih gledao pa složio serije na HBOGO po IMDB ocjenama i izbacio ga visoko. Počeo gledanje oko 18:30, završio šest epizoda do 1:30. Pa procijenite po ovome vrijedi li probati. Meni bilo dobro zabavno, malo latino uvrnuto, malo crnog humora, malo svega. Vrijedi vremena...

Link to comment
On 20.9.2019. at 22:37, Milosh76 said:

Znam da je pominjano, ali moram da naglasim i ja, WHEN THEY SEE US je brutalno dobra.
I brutalna i dobra.. Nije za slabiji stomak...

meni je ta serija :thumbdown: ,razumem pesničku slobodu ali je preterano 

 

http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/when-they-see-us/

 

 

Trenutno gledam Homocide life on the street  s2e3 ,pa dokle stignem 

 

 

Link to comment

Odgledao sam Lambs Of God. Ne dobro koliko je nahvaljeno, ali zanimljivo štivo, dobra lokacija, vizelno dopadljivo, i nešto odlične glume. I priča je ok, uz par gluposti, ali sve u svemu, vredi pogledati.

Ann Dowd polako izrasta u kraljicu serijskih uloga, svaka joj je dobra. Leftovers, Handmaids Tale, sad ovde. Odlična je gde god se pojavi. 

 

 

Link to comment
21 hours ago, Bright Billy said:

brate, kako glume izraelci, odusevljen sam... 

Osim Simona, on je baš loš. Našao sam intervju sa njim u nekim izraelskim novinama, on uopšte nije glumac nego reditelj, režirao je par filmova sa sestrom koja je umrla pre par godina. U tom intervjuu je provučeno da su ga angažovali jer ima izražajno lice i miran temperament, trebao im je neko takav za ajde da ne pišem za koje scene da ne kvarim onima koji nisu gledali.

 

Inače  je serija sjajna, ovo je prvi put posle The Wire da gledam reprizu odmah posle emitovanja epizode. 

Link to comment
28 minutes ago, nautilus said:

 

lik koji glumi cacu arapina je nevjerovatan.  genijalna serija.

da, cale je pokidao. 

 

 

 

@ObiW slazem se da je simon malo tanji, al to njegovo tanko je nedokucivo za 90% evropske produkcije.

 

 

ok, mozda sam ja malo subjektivan jer mi je taj svedeni i realisticni stil omiljen al ovi ljudi su genijalni. i fauda je kidala al ovo je sjajno...

Link to comment

nema još. 8/10

 

e

meni ovaj simon baš kvari celu magiju. nema baš ni jednu jedinu ekspresiju. da bar takva uloga ima nekakav kontrapunkt pa da ima opravdanje.

ovako izzgleda kao da je upao u kast dan pred početak snimanja, i da je učio tekst na setu.

 

sve ostalo je na visokom nivou. meni dosta mučno za gledanje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...