Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne znam, osecam se nekako retardirano na samu pomisao

 

moj guilty pleasure je outlander, zbog putovanja kroz vreme i romanticne ljubavi .... skidam cetvrtu sezonu koju cini mi se nisam gledao

 

i twilight zone, novi, stari, sve

Link to comment
31 minutes ago, bosque said:

ne znam, osecam se nekako retardirano na samu pomisao

 

moj guilty pleasure je outlander, zbog putovanja kroz vreme i romanticne ljubavi .... skidam cetvrtu sezonu koju cini mi se nisam gledao

 

i twilight zone, novi, stari, sve

 

Outlander - možda čak i jedina serija koju sam prestao da gledam u toku sezone. Svaka čast :D

Link to comment

Dovrsio sam The Boys, ne mogu je nahvaliti dovoljno, by far najbolje nesto sto je Amazon izbacio. Prica odlicna, zapleti malo smucjkani ali se jako lepo razvezu, likovi gotivni i ogavni, u zavisnosti od izbora. Lik sto glumi laznog Supermena je odradio vraski dobar posao, menja raspolozenja i ekspresije ko na pokretnoj traci, anti-Kijano Rivs. 

Doticu se i nekih aktuelnih realnih i nerealnih pitanja, sto radi dosta dobro. Bice zanimljivo i ljudima koji vole superheroj serije, ali i onima koji ne vole posto te tok radnje smesta u poziciju obicnog seljanina u svetu gde postoje superheroji i gde su svi dickwads.

 

 

Link to comment

Završio sam OA. Druga sezona dosta bolja od prve. Priča je stvarno nenormalno duboka, vidi se da je na istoj rađeno godinama, ali opet je skrojeno tako da nije preteran cim ispratiti radnju, dimenzije, likove, uloge, i sl. 

Kraj je dosta čudan ali jako zanimljiv, ipak, nije odgovarajući za kraj serije, pošto se netflix odlučio da zbog male gledanosti ne snima dalje... Možda bude na nekoj drugoj mreži nekada, do tada, gotovo. Ko je overio prvu, svakako bi trebao i drugu, duplo je bolja.

Link to comment
9 hours ago, bosque said:

faking hel, necemo valjda ponovo beverli hils da gledamo :ph34r:

 

 

tumblr_n27uo02ep31s5v5foo1_400.gif

Gledali smo Twin Peaks, izasla i Dinastija i X Files sad je red na 90210. 

 

A sto se tice Outlandera, gleda moja devojka na netflixu pa sam iz zantizelje pitao sta je i o cemu se radi i kada sam cuo zaplet prosto me je zabolela glava. Ziv nisam da cujem kako li je taj pitch za pilot epizodu delovao.

Link to comment

Afera vrlo dobra na polovini četvrte sezone. Autori i dalje uspješno razvijaju nove zaplete sa starim i novim likovima. I dalje se muvaju lijepi ljudi u neromantičnim vezama, stalno na ivici ličnih raspada dok lupaju živote jedni drugima u sumornoj viziji partnerskih odnosa i tragičnim životnim nasumicama. Dobra gluma.

 

Ne mogu stalno da jurim za novitetima, ovo mi je provjereno povremeno rješenje u posljednjih par godina, a slučajno je ispalo da za desetak dana kreće završna, peta sezona.

 

 

Link to comment
On 14.8.2019. at 23:02, goofs said:

Dovrsio sam The Boys, ne mogu je nahvaliti dovoljno, by far najbolje nesto sto je Amazon izbacio. Prica odlicna, zapleti malo smucjkani ali se jako lepo razvezu, likovi gotivni i ogavni, u zavisnosti od izbora. Lik sto glumi laznog Supermena je odradio vraski dobar posao, menja raspolozenja i ekspresije ko na pokretnoj traci, anti-Kijano Rivs. 

Doticu se i nekih aktuelnih realnih i nerealnih pitanja, sto radi dosta dobro. Bice zanimljivo i ljudima koji vole superheroj serije, ali i onima koji ne vole posto te tok radnje smesta u poziciju obicnog seljanina u svetu gde postoje superheroji i gde su svi dickwads.

 

 

 

 

 

Odlična zajebancija!

 

:D

 

Spoiler

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg.dfbbac96065f44f34ee1d65a5e73bac6.jpg

 

Edited by pariah
Link to comment
18 hours ago, Lezilebovich said:

Gledao neko City on a hill  sa Kevinom Bejkonom ? 

Počinjem 4. eizodu i za sada fino drži pažnju, ima radnja, ima gluma, nema sisa :( ... 

Nije loša. Jedna od boljih novih serija

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...